альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

ДНІ СТАЛОЇ ЕНЕРГІЇ - ДОБРА ТРАДИЦІЯ МІСТА!

На позаминулому тижні у нашому місті проходили Дні Сталої Енергії - заходи направленні на популяризацію енергозбереження та розвиток альтернативних джерел енергії.

Так, 3 листопада для вихованців ЦДЮТ було організовано відвідування сонячної станції «Вознесенська». В рамках екскурсії дітям пояснили принципи роботи станції, продемонстрували основні конструктивні елементи та пригостили «сонячним чаєм», який приготували за допомогою з генерованої на станції електроенергії.

Протягом тижня проходив конкурсу на тему "Енергоефективність у побуті. Вплив людини на екологію» для школярів 9- 11 класів у всіх школах міста. У конкурсі прийняло участь більше 400 дітей, що змогли оцінити свій рівень знань по цій темі. По результатам конкурсу було відібрано 20 учнів, які набрали найвищі бали та отримали цінні призи, а переможці конкурсу Братуха Єлизавета та Пучко Максим отримали головні призи смарт-часи та абонемент до басейну.

8 листопада в будівлі Виконавчого комітету відбувся тематичний семінар на тему «Роль енергомоніторингу в бюджетних закладах міста». В рамках заходу учасникам було презентовано рівень енергоспоживання у бюджетних закладах, результати тепловізійної зйомки дитячих садків та наданні рекомендації щодо економного споживання води.

11 листопада пройшла екологічна акція «Узбережжю Південного Бугу бути чистим!» по прибиранню лівого берегу річки Південний Буг у котрій взяли участь представники громадських організацій міста, місцевого самоврядування та активісти, які не байдужі до проблем екології.

Дні Сталої Енергії у місті Вознесенськ проходять в рамках виконання Плану сталого енергетичного розвитку міста Вознесенська до 2020 року за підтримки проекту Європейського Союзу: «Зниження рівня енергоспоживання в будівлях лікарні м. Вознесенська».

Довідково: З 1 вересня 2015 року Фундація ПАУСІ офіційно розпочала реалізацію проекту «Зниження рівня енергоспоживання в будівлях лікарні м. Вознесенська». Метою зазначеного Проекту є активізація виконання Плану дій зі сталого енергетичного розвитку в м. Вознесенськ, демонстрація можливостей здійснення подібних проектів в рамках Угоди мерів, досягнення скорочення енергоспоживання до 72% в будівлях Вознесенської міської лікарні. Проект фінансується за кошти Європейського союзу з частковим фінансуванням Вознесенської міської ради.

Відділ енергоменеджменту, муніципальних ініціатив та інвестицій

Новина опублікована 20.11.2017 на старій версії офіційного інтернет-порталу міста Вознесенська

скачать dle 12.0
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно