альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Служба у справах дітей ВМР

(фото)

Тичинська Жанна Павлівна - начальник Служби

Адреса: вул. Центральна, 22/72, м. Вознесенськ, Миколаївська область,

Телефон: (05134) 3-23-62

Положення про Службу  Завантажити 

Основні завдання Служби у справах дітей:

1) Розроблення і здійснення самостійно або разом з відповідними органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, незалежно від форми власності, громадськими організаціями заходів щодо захисту прав, свобод і законних інтересів дітей.

2) Координація зусиль місцевих органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій усіх форм власності у вирішенні питання соціального захисту дітей та організації роботи із запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності.

3) Участь у забезпеченні додержання вимог законодавства  щодо встановлення опіки та піклування над дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування,їх усиновлення,влаштування в дитячі будинки сімейного типу, прийомні сім’ї.

4) Здійснення контролю за умовами утримання і виховання дітей у закладах для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, спеціальних установ і соціального захисту для дітей усіх форм власності.

5) Участь у веденні державної статистики щодо дітей в межах міста.

6) Ведення обліку дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, усиновлених, влаштованих до прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу та соціально-реабілітаційних центрів;ведення справ з опіки та піклування над дітьми та усиновлення дітей.

7) Влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у дитячі будинки сімейного типу, прийомні сім’ї, передача під опіку, піклування, на усиновлення.

8) Підготовка проектів рішень виконавчого комітету щодо визначення плати патронатному вихователю за виховання дитини.

9) Звернення у разі порушення прав та законних інтересів дітей, а також з питань надання їм допомоги до відповідних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності.

10) Перевірка стану роботи із соціально-правового захисту дітей у закладах для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, спеціальних установах і закладах соціального захисту для дітей незалежно від форми власності, стану виховної роботи з дітьми  у навчальних закладах, за місцем проживання, а також у разі необхідності – умови роботи працівників молодше 18 років на підприємствах,в установах та організаціях незалежно від форми власності.

11) Інші.

Структура Служби у справах дітей Вознесенської міської ради:

Тичинська Жанна Павлівна — начальник Служби;

Сектор захисту прав дітей Служби у справах дітей Вознесенської міської ради
Дробинська Наталія Володимирівна - завідувач сектору захисту прав дітей Служби у справах дітей Вознесенської міської ради ;
Бойко Крістіна Владиславівна (ДВ) - головний спеціаліст сектору захисту прав дітей Служби у справах дітей

Трофименко Анна
Вознесенської міської ради
Сектор опіки та піклування Служби у справах дітей Вознесенської міської ради:

Власова Аліна Володимирівна (ДВ) — завідувач сектору опіки та піклування;

Старікович Ірина Сергіївна — завідувач сектору опіки та піклування;

Косько Вікторія Сергіївна - головний спеціаліст сектору опіки та піклування.

Графік проведення особистого прийому громадян начальником Служби у справах дітей Вознесенської міської ради

ПІБ, посада

Дні прийому

Години прийому

1

Тичинська Жанна Павлівна — начальник Служби у справах дітей Вознесенської міської ради

 

 

Понеділок

 

Середа

 з 13.00 до 16.00

 

з 09.00 до 12.00

фильмы бесплатно