альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

КЗ "Міський будинок культури"

 

Директор - Рожко Інна Борисівна

Адреса - м. Вознесенськ, вул. Одеська, 22 (Показати на мапі)

Телефон: (05134) 3-23-63


Основні напрямки діяльності закладу:

- пошук нових цікавих форм культурно-освітньої роботи, спрямованих на реалізацію міської програми «Розвитку культури»;

- популяризація та розвиток художньої творчості серед населення різних вікових категорій;

- реалізація комплексу заходів, присвячених ювілейним та пам’ятним державним датам.

Клубний масовий захід – це синтез різних напрямків культурно – масової роботи. Прикладом такої роботи можуть слугувати свята, тематичні вечори та програми, які протягом багатьох років традиційно проводяться в місті.     

На базі  КЗ  “МБК” працює 14 колективів художньої самодіяльності,  сім із них має звання “Народний”.


Перелік та вартість послуг, які надаються

Комунальним закладом «Міський будинок культури»

№п/п

Найменування платної послуги

Вартість, /грн./

 1

Організація та проведення обрядового заходу

185,00

 2

Надання послуг під час проведення презентацій фірм, організацій, установ тощо

275,00 (за годину)

 3

Навчання одного учасника підготовчої групи самодіяльного колективу

61,00 (за місяць)

 4

Проведення театралізованого свята на замовлення організацій, установ, підприємств

500,00

 5

Проведення концерту художньої самодіяльності на замовлення організацій, установ, підприємств (крім бюджетної сфери)

600,00

 6

Проведення вистав, театральних, музичних та інших постановок для населення

5,00 (вартість 1 квитка)

 7

Прокат одного сценічного костюму (на одну добу)

10% від вартості, але не менше 20,00 грн.

 8

Проведення молодіжної дискотеки

10,00 /1 квиток

 9

Користування атракціоном «Веселі Гірки», «Дзвіночок», «Сонечко», «Юнга»

10,00 /1 квиток

 10

Проведення театралізованого свята «Виклик Діда Мороза та Снігурки»

100,00 (за годину)

 11

Проведення Державної реєстрації шлюбу

700,00 (40 хв.)


Народний духовий оркестр - один із найвідоміших та найяскравіших колективів духової  музики  в Миколаївській області. Неодноразовий переможець Всеукраїнських та обласних фестивалів народної творчості. Із року в рік  його скарбничка перемог та нагород  постійно збільшується.  Рік створення колективу — 1925, а звання “Народний” оркестр був удостоєнний у 1969 році. У серпні 2017 року  колектив  взяв участь у обласному конкурсі духових оркестрів “Оркестру звуки чарівні” та в черговий раз став переможцем, завоювавши Гран-прі конкурсу.

Художній керівник та диригент оркестру  - Гіль Володимир Йосипович.


Народний оркестр народних інструментів - був заснований у 1964 році, звання “Народний” здобув у 1980 році. Більше ніж півстоліття колектив стабільно працює, активно виступає перед глядачами, пропагує інструментальну народну музику. Лауреат багатьох Всеукраїнських та обласних фестивалів та конкурсів самодіяльного мистецтва. У 2017 році Народний оркестр народних інструментів очолив новий художній керівник — Удот Юрій Володимирович. У березні 2018 року  колектив  завоював Гран -прі обласного огляду «VOLTA»  серед ансамблів народних інструментів.


Народний ансамбль народного танцю “Нива” - один із самих титулованих, самих поважних колективів  хореографічного мистецтва не тільки  Вознесенська, а й Миколаївщини. Колектив, який було створено у 1974 році, ось вже майже 45 років радує нас своїм мистецтвом. У сорокап'ятирічному творчому доробку колективу  різносюжетний, цікавий репертуар, яскраві перемоги на Всеукраїнських фестивалях та конкурсах самодіяльного мистецтва, творчі поїздки до Болгарії та Чехословакії, здобуття звання “народний”. З 2011 року Народний ансамбль  народного танцю “Нива” очолює Квашенко Наталя Віталіївна, яка сама багато років танцювала в ансамблі.


Зразковий ансамбль бально-спортивного танцю «Бейзик-степ» («Basik-step») - член Української Федерації спортивного танцю (УФСТ). Керівник і головний тренер – Каленик Тетяна Олександрівна. Колектив у своєму складі має три вікові групи, а також групу «Голден-степ» («Golden-step») – дівчата 12-16 років. Ансамбль пропонує: танці латиноамериканської та європейської програм, хіп-хоп та клубну латину. Ансамбль постійно бере участь у концертах і шоу-програмах міста, а також Всеукраїнських та зарубіжних турнірах зі спортивного бального танцю.


Народний театр мініатюр «Сміх - у - тона» - засновником та незмінним художнім керівником, майже  25 років, являється Токарєв Юрій Олександрович. Учасники пропагують та розвивають у місті Вознесенську гумористичний жанр, дарують глядачам свій талант та гарний настрій. У 2017 році театр в черговий раз підтвердив звання “Народний” виставою за п'єсою С. Васильченка “На перші гулі”. Також учасники театру взяли участь у відбірковому турі  обласного конкурсу новорічно-різдвяних програм “Чаро-дії” та стали переможцями в номінації “театральні роботи”. Актори театру:  Ю. Токарев та Ю. Мельник — активні  учасники загальноміських заходів, концертних та розважальних програм.


Народний молодіжний театр “Віват”,  художній керівник — Федорчук Катерина Володимирівна. 2017 рік для театру видався творчо насиченим. Колектив підготував й показав цікаву та яскраву роботу — виставу  “Обірвана струна”  за драмою-феєрією Л. Українки “Лісова пісня”. Ця  робота була високо оцінена членами обласної атестаційної комісії.  Учасники театру взяли участь у відбірковому турі обласного телевізійного конкурсу новорічно-різдвяних програм “Чаро-дії”. Вистава “В ніч перед Новим роком” за мотивами твору М. Гоголя посіла перше місце в конкурсі.


Народний дитячий театр-студія «Огниво»  був створений у 1995 році, звання “Народний” здобув у 2000 році.  У творчому доробку колективу є цікаві постановки та перемоги на обласних фестивалях театрального мистецтва.  У 2015 році  у обласному конкурсі-огляді ім. Зарницької серед театральних колективів області театр здобув 3-є місце. Театр в своїй роботі орієнтується на маленького глядача, учасники театру також діти. У 2017 році  колектив очолила - Ярмолюк Вікторія Іванівна,  випускниця Мелітопольського культурно-освітнього училища.


На базі КЗ “МБК”  також діють колективи художньої самодіяльності:

-  вокально-інструментальний ансамбль “Карусель”, керівник - Гринник Сергій Володимирович;

-  вокальна студія малих форм та дитяча вокальна студія, керівник - Кока Володимир Васильович;

- ансамбль інструментальної музики, керівник - Титов Олександр Водимирович;

- гурток художнього слова, керівник — Гарбузенко Валентина Іванівна;

- студія спортивного танцю, керівник — Каленик Тетяна Олександрівна;

- танцювальна студія “брейк-данс”, керівник — Загорулько Назар Володимирович.

 


фильмы бесплатно