альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Проекти та гранти

Програма ЄС «Демонстраційні проекти Угоди мерів» (COM-DEP) була створена на рівні Європейської Комісії, як відповідь на виклики, що стоять перед невеликими (до 200 тис. населення) містами-підписантами загальноєвропейської ініціативи «Угода мерів» в країнах Східного партнерства в контексті відсутності або неналежного рівня власного технічного та фінансового потенціалу для впровадження Планів дій для сталого енергетичного розвитку (ПДСЕР).

Метою даної програми є належне супроводження професійної Командою Підтримки впровадження проектів у відібраних містах у рамках представлених ними планів дій. На основі двоетапного конкурсу Єврокомісією було відібрано 19 проектів-переможців (11 з них - в Україні, по 3 в Молдові та Білорусі, по 1 у Вірменії і Грузії). Кожне місто підписав з Єврокомісією грантові угоди. Загальний запланований обсяг фінансування грантів становить 14,2 млн.євро.

19 лютого 2015 р. у Києві відбулася стартова зустріч проектів Програми, а 27 квітня столиця України приймала дводенну міжнародну консультаційну нараду, організовану Командою підтримки та Делегацією Європейського Союзу. Згідно з планом, проводяться тренінги та індивідуальні консультації для міст-учасників Програми.

Всі проекти починають свою діяльність переважно у квітні 2015 р. зі стартових семінарів, частина з них вже здійснила, або ж знаходиться на стадії здійснення енергоаудитів на об'єктах, де будуть впроваджуватися заходи проектів. Команда Підтримки Програми ЄС «Демонстраційні проекти Угоди мерів» надає консультативну допомогу проектам протягом усього періоду їх впровадження шляхом залучення до цього процесу власного експертного потенціалу.

Зниження рівня енергоспоживання в будівлях лікарні Завантажити 
 Переглянути 

Фінальний звіт по проєкту "Зниження рівня енергоспоживання в будівлях лікарні"  Завантажити 
 Переглянути 


Угода Мерів – ініціатива Європейської Комісії, яка має на меті об’єднати європейські місцеві органи влади (муніципалітети) в добровільне утворення задля спільної боротьби з глобальним потеплінням. Підписанти Угоди Мерів беруть на себе добровільні зобов'язання, випередити загальноєвропейські вимоги ЄС стосовно скорочення викидів CO2 щонайменше на 20%, шляхом запровадження в себе енергоощадних заходів та поширення використання поновлюваних джерел енергії.

Сторони угоди, що підписали документ, прагнуть скоротити власні викиди CO2 більше ніж на 20% до 2020 через проведення енергоощадних заходів та запровадження поновлюваних джерел енергії. Щоб досягти цієї мети, місцеві органи влади зобов’язуються:

- Провести інвентаризацію базового рівня викидів CO2 на своїй території на протязі року з дати підписання Угоди;

- Підготувати та представити План Сталого Енергетичного Розвитку (Sustainable Energy Action Plan – SEAP, далі – План Дій) схвалений місцевою радою, протягом року з дня приєднання до Угоди Мерів, в якому мають бути описані послідовні та реальні кроки, які вони планують здійснювати для досягнення мети Угоди;

- Готувати через кожні 2 роки, після затвердження Плану Дій, звіт про поточний стан його реалізації та досягнуті проміжні результати;

- Просувати ідеї сталого енергетичного розвитку серед місцевої громади, шляхом проведення Місцевих Днів Енергії в містах;

- Поширювати ідеї Угоди Мерів, зокрема, заохочуючи інші місцеві органи влади до її підписання, та беручи участь у всіх заходах під егідою Угоди Мерів (підсумкова річна церемонія Угоди Мерів та різноманітні тематичні семінари).

- Підписанти, погоджуються з тим що можуть бути виключені з переліку учасників Угоди в разі невиконання вимог вчасного надання вищезазначених документів (План Дій та поточні звіти).

Для успішної розробки та впровадження ПДCЕР, Підписант також повинен:

- Адаптувати адміністративні структури, в тому числі розподіляти достатні людські та фінансові ресурси, що дозволяють зробити дії з виконання ПДСЕР. Для цього також може знадобитися проведення навчання персоналу.

- Мобілізувати місцевих партнерів у процесі розробки ПДСЕР та підвищення обізнаності громадян.

Угода мерів "За сталий енергетичний розвиток на місцевому рівні" Завантажити 
 Переглянути 


Державний фонд регіонального розвитку http://dfrr.minregion.gov.ua/

Створення Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) є однією з умов прискорення соціально-економічного розвитку регіонів України, переведення державних інструментів розвитку регіонів на нову основу, відхід від старої практики фінансування виключно будівництва все нових об’єктів, передусім бюджетної сфери, які домінували в переліках фінансування за кошти субвенції на соціально-економічний розвиток регіонів, субвенцій на соціально-економічний розвиток окремих територій, державних цільових програмах. Створення ДФРР дозволяє започаткувати в Україні фінансування проектів регіонального розвитку на конкурсній основі та відповідно до регіональних стратегій розвитку та планів заходів з їх реалізації. Державний фонд регінального розвитку визначено статтею 24-1 Бюджетного кодексу України.

Перелік інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку на території міста Вознесенська Завантажити 
 Переглянути 


Обласний щорічний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування

МЕТА КОНКУРСУ: сприяння об'єднаним територіальним громадам, громадам сіл, селищ, міст і районів Миколаївської області у вирішенні місцевих проблем соціально економічного та екологічного характеру, створення умов для їх сталого розвитку.

*ПОЛОЖЕННЯ про порядок проведення щорічного обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування (ДОДАЄТЬСЯ) https://www.mk-oblrada.gov.ua/konkursy-ta-proekty

Положення про порядок проведення щорічного обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування Завантажити 
 Переглянути 

Перелік проектів, які реалізовані в рамках обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування на території міста Вознесенська Завантажити 
 Переглянути 


Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE) конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування
Глобал Комьюнітіз (Global Communities) виконує п’ятирічний проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) вартістю $50 мільйонів «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).  Програма DOBRE спрямує більшу частку технічної та фінансової допомоги на місцевий рівень, зокрема створюючи умови для нових Об’єднаних Територіальних Громад (ОТГ) краще управляти ресурсами, підвищити якість комунальних послуг, стимулювати місцеву економіку та підвищити залученість громадян. DOBRE допомагатиме ОТГ зростати та процвітати шляхом посиленого місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку, і водночас слугувати моделями та мотиваторами для інших громад, котрі планують об’єднання.

DOBRE має дві основних цілі: (1) підтримка доброї практики місцевого самоврядування в ОТГ; та (2) допомога громадянам та громадянському суспільству в конструктивній взаємодії з органами врядування та формуванні вимог щодо прозорості та послуг.

Програма DOBRE працює в 7 цільових областях: Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській та Тернопільській.                                                   

https://donors.decentralization.gov.ua/project/dobre

Протокол про співпрацю від 05.11.2018 року Завантажити 
 Переглянути 

Протокол про співпрацю від 05.11.2018 року Завантажити 
 Переглянути 

Перелік проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад  Завантажити 
 Переглянути 


 

фильмы бесплатно