альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Передвиборча програма

Передвиборна програма
кандидата на посаду міського голови Величко Євгенія 


Я вірю, що всі ми - мешканці Вознесенської громади маємо:
- жити в чистому місті;
- почувати себе безпечно на вулиці та в своєму будинку;
- мати достатньо місць для активного та цікавого відпочинку;
- платити за комунальні послуги по економічно обґрунтованим цінам;
- мати владу, яка чує людей та тримає слово.
Я вірю, що Вознесенськ може бути містом в якому можна гідно жити та працювати!
Моя мета:
- 2 з 5 відпускників наших шкіл залишаються жити та працювати в громаді. Станом на сьогодні 1 з 5 випускників залишається в громаді. Щорічно з наших шкіл випускається близько 300 учнів, залишаться в громаді близько 60, ми здатні створити умови щоб в громаді залишались (повертались після навчання) 120 учнів щороку.
- 50 % адміністративних послуг надаються он-лайн. На сьогоднішні день Вознесенська міська рада надає 323 послуги , 0 адміністративних послуг можна отримати он-лайн. За 5 років нашої роботи 150 адміністративних послуг будуть надаватись он-лайн.
- 30% ТПВ, що утворюються в місті будуть перероблятись та приносити додатковий дохід в бюджет. Щорічно в місті продукується 875 тон ТПВ з яких 0% переробляється, через 5 років 265 тон сміття буде перероблятись.
- площа зелених зон збільшиться в 1,5 рази. В місті сьогодні 52 га зелених зон, в 2025 році їх площа складе 78 га.
- збільшити в 10 разів надходження до місцевого бюджету з інших джерел (гранти, трансферти та субсидії з обласного та державного бюджету, надходження з державних спецфондів). В 2019 р. до бюджету міста надійшло 50 млн. грн. за 5 років роботи моєї команди до бюджету надійде 500 млн. грн.
- збільшити кількість заходів для проведення дозвілля в 3 рази. В 2019 р. в громаді було проведено 82 спортивні заходи та 28 культурних, участь в яких прийняло 27,4% жителів (дані за результатами опитування). За 5 років ми плануємо проводити 300 заходів щорічно, участь в яких буде приймати 50% жителів громади.
- знизити на 1 грн. вартість проїзду в громадському транспорті для пільгової групи населення за пенсійним віком.

Основні напрямки своєї роботи я бачу в наступних сферах:

БЕЗПЕКА
- Будівництво об’їзної дороги навколо м. Вознесенська.
- Ліквідація стихійної торгівлі біля Центрального ринку.
- Зменшення кількості правопорушень та злочинів в громаді за рахунок створення муніципальної поліцейської станції та організації роботи 10 поліцейських офіцерів громади;
- Зменшення кількості ДТП на дорогах за рахунок відновлення дорожньої розмітки з використанням світло відбивних елементів;
- Посилення особистої та громадської безпеки з використанням сучасних інформаційно - комунікативних технологій та систем відеоспостереження;
- Створення умов для формування у пересічних громадян навиків першої домедичної допомоги, оснащення необхідним обладнанням профільних шкільних кабінетів.

ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО
- Зменшення кількості аварій та підвищення безпеки пішоходів та велосипедистів за рахунок поточного ремонту автомобільних доріг місцевого значення загальною протяжністю 50 км, зі 154 км. існуючих доріг в місті. Поточний ремонт тротуарів та між дворових проїздів. Розвиток велосипедної інфраструктури в громаді, збільшення протяжності велосипедних доріжок з 1,15 км. до 20 км в 2025 р.
- Облаштування 3-х громадських туалетів.
- Покращення житлових умов та справедливий розподіл витрат на утримання багатоквартирних житлових за рахунок співфінансування з місцевого бюджету в розміні 60% на 40% для капітальних ремонтів в ОСББ та ЖБК. Розвиток «Револьверного фонду підтримки ОСББ».
- Зменшення сміття на вулицях за рахунок впровадження сортування та переробки ТПВ, покращення вивозу сміття в громаді. Створення станції компостування органічних відходів.
- Створення зручних та безпечних місць для відпочинку за рахунок упорядкування існуючих парків та скверів, закладання нових, збільшення площ квітників, декоративних дерев та кущів. Облаштування 3-х фонтанів. Оновлення атракціонів в міському парку. Боротьба з карантини рослинами.
- Покращення якості пасажирських перевезень та облаштування сучасних зупинок в громаді.
- Придбання сучасної техніки для комунальних підприємств: великогабаритний пилосос для прибирання парків, доріг та тротуарів;машина для поливу.
- Виготовлення проектно-кошторисної документації для будівництва каналізаційних мереж в с. Ракове та Новогригорівка, а також приватному секторі м. Вознесенська.

ОСВІТА
- Створення умов для швидкого опанування молоддю та дорослими нової професії шляхом організації Центру неформальної освіти з профільними навчальними курсами.
- Реалізація програми «Моя школа» спрямованої на підтримку громадських ініціатив в сфері покращення умов навчання та запровадження інноваційних освітніх практик;
- Запровадження програми «Перші сходинки» спрямованої на підтримку громадських ініціатив в сфері покращення умов навчання та запровадження інноваційних освітніх практик в дошкільних навчальних закладах;
- Підтримка інклюзивної освіти та створення інклюзивного дитячого садочка.
- Підтримка спортивних секцій, забезпечення сучасним спортивним інвентарем шкільних та дошкільних навчальних закладів;

ДОЗВІЛЛЯ
- Облаштування сучасної набережної на річці Мертвовід.
- Облаштування міського пляжу на річці Південний Буг.
- Систематичне проведення живих концертів за участю обдарованих дітей на вихідних в громадських місцях та парках.
- Створення Парку професій для дітей.
- Створення літнього дитячого табору.
- Створення художньої школи на базі музею імені Є.А. Кібрика .
- Створення Школи робототехніки на базі ЦДЮТ
- Розвиток та відкриття нових тематичних хабів, креативних просторів, культурних індустрій, освітніх центрів тощо.
- Створення умов для розвитку вуличних видів спорту – встановлення спортивних майданчиків, проведення спортивних фестивалів та змагань.
- Підтримка мотоболу та спідвею. Розвиток дитячо - юнацького спідвею та мотоболу.
- Створення тренажерного залу для людей літнього віку на базі Університету третього віку. Проведення тематичних розважальних заходів для людей пенсійного віку.

SMART МІСТО
- Зменшення часу очкування громадського транспорту на зупинках за рахунок розробки та впровадження GPS електронного розкладу руху автобусів.
- Спрощення процедури звернення за допомогою в екстрених випадках – організація роботи єдиної гарячої трьох цифрової телефонної лінії на зразок 911
- Створення електронного кабінету кожного громадянина України, через який можна отримати будь-яку послугу, оплатити будь-який платіж, в тому числі за комунальні послуги тощо;
- Підвищення ефективності використання об’єктів комунальної власності та збільшення надходжень до місцевого бюджету за рахунок створення електродного земельного та містобудівного кадастру.
- Запровадження телемедецини та покращення якості медичних послуг;
- Встановлення всім абонентам розумних приладів обліку води.
- Розвиток електронних адміністративних послуг, де жителі зможуть оформляти дитячі, субсидії і багато іншого не виходячи з дому, при цьому залишивши можливість оформлення паперовим способом, для тих кому складно перебудуватися.
фильмы бесплатно