альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Перелік площ, вулиць, провулків Територіальної громади м. Вознесенська

Реєстр

назв площ, вулиць, провулків, розташованих на території міста Вознесенська у відповідності до реєстру прав власності на нерухоме майно Державного підприємства «Національні інформаційні системи» Міністерства юстиції України


І. Площі

І.Площі:


1.Привокзальна

2.Центральна


ІІ. Вулиці:



Аграрна

І-ї п’ятирічки


Айвазовського



Барвінкова

Косіора


Берегового



Благовісна

Будьоного


Благодатна

Менжинського


Бойка Олександра

Леонова


Болгарська

Рози Люксембург


Будівельників



Вавілова



Варшавська

Толстого Льва


Визволення

Тітова


Виноградна



Висока



Відрадна



Вознесенська



Володимирська

Клари Цеткін


Волошкова

Постишева


Врожайна



Героїв України

60 років Жовтня


Гетьманська

Петровського


Глібова



Гніліченка



Гоголя



Горіхова

Піонерська


Грибна



Грушевського



Десантників



Джерельна

Блюхера


Добровольського



Довженка

Желябова


Дружби



Дяченка Петра

Ангеліної Паші


Ентузіастів



Європейська

Маяковського


Єдності

Космодем'янської Зої


Єрмоленка



Залізнична



Запорізька



Зарічна

Гордієнко


Західна

Ногіна


Зіркова



Калинова

Калініна


Квіткова



Київська

Жовтневої революції


Кібрика



Кленова

Фадеєва


Кобзарська

8-го Березня


Козацька

Ватутіна


Кольчака



Кооперативна



Кордонського



Корнейка



Короленка



Корольова



Коршуновича



Космічна



Космонавтів



Котляревського



Коцюбинського



Кошового Олега



Кравченка



Крим-Кавказ



Крушельницької

Войкова


Ксеніївська

пров.Радянський


Кутвицького



Лазурна



Лесі Українки



Лисенка



Литовська

Челюскінців


Лісова

Лісна


Лобачевського



Макарова Сергія

Макарова 


Малашевича

Тухачевського


Малинова



Маріїнська

Бош Євгенії


Мелісова



Миколаєва



Миколайчука Івана

Курчатова


Мирна



Миру



Михайлівська

Щорса


Мозолевського Бориса

Карла Маркса


Молодогвардійська



Набережна



Незалежності



Нова



Ньютона



Одеська

Кірова


Озерна



Олейнюка



Ольвійська

Єсеніна


Омеляновича-Павленка

Чапаєва


Орлика Пилипа

Шверніка


Осадчого



Осипенка



Панаса Мирного



Паркова

Терешкової


Перемоги



Північна

Красіна


Піщана



Плавнева

Котовського


Плодова

Стасова


Поетична

Декабристів


Покровська

Халтуріна


Польова



Поповича



Потебні Олександра

Гайдара


Пошукайла



Привітна

Малиновського


Привокзальна

Фрунзе


Примаченко Марії

Некрасова


Рибальська

Рибацька,Куйбишева


Різдвяна

9 січня


Садки

Гагаріна


Садова



Сапєгіна



Світанкова

Леваневського


Світла



Свободи

Тімірязєва


Святомиколаївська

Баумана


Сковороди Григорія



Слобідська

Літвінова


Слободянюка Бориса



Слов’янська



Смерекова

Єлісеєва


Соборності

Леніна


Соколецька

Папаніна


Соколовського



Сокольська

Островського


Сокуренко Надії



Солов’їна

Крупської


Соснова



Софіївська

Пушкінська


Спаська

Ленінградська


Ставкова

Мічуріна


Старицького

Тельмана


Степова



Ступки Богдана

Суворова


Сухомлинського



Сучкова



Східна



Таврійська

Урицького


Танасчишина



Теплична



Тичини



Тіниста

Дімітрова


Ткачука



Торговельна



Травнева



Троїцька

Комінтерна


Урмана Іллі

Енгельса


Філатова



Фонтанна

Колгоспна


Франка



Харківська

Жуковського


Херсонська

І-го Травня


Хлібозаводська

Фурманова


Центральна

Синякова


Центральна садиба



Черемшинова

Савицької Світлани


Черняховського



Чорновола

Пархоменка


Чубчика



Шаталова



Шевченка



Шмідта



Щаслива

Котельмаха


Ювілейна



Юцевича Омеляна

Карбишева


Яворницького Дмитра

Беляєва


Яремчука Назарія

Лермонтова


Ярова

Овражна


228-ї стрілецької дивізії

228 стрелкової дивізії


24-го Березня



40 років Визволення



80-ї штурмової

Матросова Олександра


ІІІ. Провулки:



Армійський



Бачурського

Артемівський


Березовий



Бикова



Большакова

Ульяновський


Бугровенка Андрія

Чайковського


Бузький



Бузьких Козаків

Братів Іпатових


Бурштиновий

Янтарний


Василенка Миколи

Кузнєцова


Вербний

Свердлова


Вересковий

Ломоносова


Весняний



Ветеринарний



Вишневий



Волонтерів

Бородіна


Воскресенський

Белінського


Глінки



Гончаренка



Гречаного

Морозова


Грушевий



Дачний



Дельвіги Сергія

Сергія Лазо


Дорожній



Заводський



Затишний



Зелений



Каденюка Леоніда 

В’ячеслава Чорновола, Горького


Канатний

Новий


Карбівничого

Пролетарський


Карпенка



Каштановий

Карла Лібкнехта


Княжий

Туполєва


Ковальський

Кузнечний


Козацький



Кораловий

Коларова


Костенка

Урсулова


Котика Валі



Криничний



Ліптуги Олександра 

Чкалова


Лугового



Лятошинського

Дзержинського


Матуляка Геннадія 

Гастелло


Медичний

Павлова


Медовий



Мертвоводський



Молодіжний



Морський

Нахімова


Нагорний



Олександрівський



Онуфрієнка



Парниковий



Патріотичний

Раскової


Пирогова



Південний



Полуничний

Герцена


Поперечний



Пролісковий

Пестеля


Радісний



Радомський

Червоноармійський


Рилєєва



Річковий

Річний


Робочий



Скоропадського Павла

Ціолковського


Смекаліна



Сонячний



Тихий



Толбухіна



Тополиний



Транспортний



Тюльпановий

Захарова


Тютюнника Юрка 

Жовтневий


Український



Усенка



Успішний

Докучаєва


Фруктовий



Хмельницького



Чехова



Шкільний



Щепкіна



Яблуневий



Ясеневий 

Радищева





РЕЄСТР

назв вулиць, провулків, розташованих на території сіл Новогригорівка та Ракове Вознесенського району Миколаївської області


село Ракове

І. Вулиці:


1. Заводська
2. Ковальська (Кузнечна)
3. Кольчака
4. Поперечна
5. Поштова
6. Садова
7. Степова
8. Сучкова

І. Вулиці:

 
село Новогригорівка


1. Комбайнерів
2. Кринична
3. Набережна
4. Садова
5. Самосенків
6. Шкільна


ІІ. Провулки:


1. «А»
2. «Б»
3. «В»

фильмы бесплатно