альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Апарат Виконавчого комітету

Положення про Виконавчий комітет  Завантажити 

Адреса: пл. Центральна, 1 (ІІ поверх)

Приймальня (каб. № 23)

Помазан Наталія Вячеславівна – головний спеціаліст загального відділу

Телефон/факс: (051-34) 3-27-18

Відділ бухгалтерського обліку (каб. № 26)

Подольська Світлана Анатоліїівна — начальник відділу (ДВ)

Морозова Вікторія Миколаївна - начальник відділу

Сахно Тетяна Олександрівна — головний спеціаліст відділу

Телефон: (051-34) 3-26-63

Відділ ведення Державного реєстру виборців (приміщення МБК)

Добріца Євген Володимирович — начальник відділу

Сережко Олена Вікторівна — головний спеціаліст відділу

Телефон: (051-34) 3-21-47

Загальний відділ (каб. № 27)

Левенчук Юлія Сергіївна — начальник відділу

Бундюк Наталія Петрівна — головний спеціаліст відділу

Садовнік Максим Вікторович — головний спеціаліст відділу

Бухалова Наталія Миколаївна — головний спеціаліст відділу

Телефон: (051-34) 3-23-78

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю (каб. № 30)

Крецу Анастасія Костянтинівна — начальник відділу

Кобилінський Богдан Дмитрович — головний спеціаліст відділу

Телефон: (051-34) 3-22-97

Відділ з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, оборонної та мобілізаційної роботи (каб. № 32)

Вакансія - начальник відділу

Вакансія - головний спеціаліст відділу

Телефон: (051-34) 3-34-16

Відділ забезпечення депутатської діяльності та сприяння розвитку місцевого самоврядування (каб. № 33)

Царенко Людмила Олександрівна — начальник відділу

Чорненька Наталія Іванівна — головний спеціаліст відділу

Телефон: (051-34) 3-22-77

Юридичний відділ (каб. № 34)

Москаленко Світлана Леонідівна — начальник відділу

Кондратьєв Олександр Сергійович - головний спеціаліст - юрисконсульт відділу
Ротар Ірина Євгеніївна - головний спеціаліст - юрисконсульт відділу

Телефон: (051-34) 3-23-30

Відділ кадрового забезпечення (каб. № 35)

Охрімчук Наталя Анатоліївна — начальник відділу

Тупало Світлана Леонідівна — головний спеціаліст відділу

Стрєльнікова Лілія Олександрівна — головний спеціаліст відділу

Телефон: (051-34) 3-23-97

Відділ містобудування та архітектури (пл. Центральна, 1)
Чорна Лейла Тахир Кизи — начальник відділу — головний архітектор
Бойко Лариса Анатоліївна — головний спеціаліст
Філоненко Дмитро Павлович — головний спеціаліст

Відділ адміністративно-господарського забезпечення

Боровик Олена Володимирівна — завідувач господарства (каб. № 26-а)

Водії:

Барабанов Олександр Миколайович

Ляхов Валерій Арсентійович

Єрмак Сергій Валерійович

Прибиральники службових приміщень:

Кірфа Валентина Володимирівна

Пятніцина Олена Олександрівна

Селецька Ольга Олександрівна
Даниленко Тетяна Василівна

Сторожа:

Виноградов Сергій Сергійович

Козлов Сергій Вікторович

Боровик Олександр Володимирович
Відділ стратегічного планування та розвитку
Заїка Олександр Анатолійович - начальник відділу
Куцовська Ніна Володимирівна - заступник начальника відділу
Гуртова Юлія Ігорівна - головний спеціаліст відділу
Жукова Рита Сергіївна - головний спеціаліст відділу
Лисогор Наталія Олексіївна - головний спеціаліст відділу

Відділ земельних відносин та комунальної власності (каб. 21, 25)
Дяба Світлана Юріївна - начальник відділу
Копієвська Галина Анатоліївна - заступник начальника відділу
Логошко Юлія Олександрівна - головний спеціаліст
Сінкевич Іван Іванович - головний спеціаліст
Сюренко Олена Родіонівна – головний спеціаліст
Скидан Олена Григорівна - головний спеціаліст

Управління надання адміністративних послуг (вул. Соборності, 14)

Лобаєвська Олена Вікторівна — начальник управління

Відділ організаційної роботи
Міняйло Вікторія Павлівна - начальник відділу

Добровольська Наталя Володимирівна — головний спеціаліст

Телефон: (051-34) 3-21-38

Відділ надання адміністративних послуг

Авраменко Наталія Володимирівна — начальник відділу - адміністратор

Чикайла Ольга Юріївна - адміністратор

Алексєєва Вікторія Федорівна - адміністратор
Петелька Тетяна Володимирівна - адміністратор
Морозова Марина Володимирівна - адміністратор

Телефон: (051-34) 3-27-09

Відділ ведення реєстру Територіальної громади міста Вознесенська

Шуригіна Вікторія Валентинівна — начальник відділу

Плутенко Лариса Олександрівна — головний спеціаліст

Ляхова Людмила Антонівна — головний спеціаліст
Літвінова Наталія Василівна - головний спеціаліст
Лазова Алла Вікторівна - головний спеціаліст

Телефон: (051-34) 3-21-38

Відділ державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

Бойко Ірина Іванівна — начальник відділу-державний реєстратор

Юрченко Ірина Миколаївна — державний реєстратор

Кофанова Анастасія Володимирівна - головний спеціаліст

Телефон: (051-34) 3-21-38

Відділ державної реєстрації речових прав на нерухоме майно

Соколенко Діана Володимирівна — начальник відділу-державний реєстратор

Кришко Євген Олександрович — державний реєстратор

Пухтій Сергій Миколайович — державний реєстратор

Голубова Юлія Ігорівна - державний реєстратор

Телефон: (051-34) 3-27-09

фильмы бесплатно