Збірна м. Вознесенськ. Підсумки виступу на Відкритому турнірі м. Одеса
Збірна м. Вознесенськ. Підсумки виступу на Відкритому турнірі м. Одеса
![](/uploads/posts/2021-05/medium/1621844370_photo-odesa-1.jpg)
В суботу, 22 травня, команда м. Вознесенськ з традиційного карате взяла участь у Відкритому турнірі міста Одеса «Nika Open Cup Odesa-2021» з тради-ційного карате. Історія цього виду спорту в місті тільки починається, і це пе-рший захід який обласна федерація та клуб «ШТК Окінава – Одеса» прово-дили в місті