альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти

Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти

Протягом 2023 року мешканцями Територіальної громади міста Вознесенська
відповідно до реєстру уніфікованої системи "Електронна реєстрація в заклади дошкільної
освіти" отримано 491 направлення. До закладів дошкільної освіти зараховано 490 дітей.
Всього опрацьовано 637 заявку.
З числа виданих направлень для зарахування до закладу дошкільної освіти: 34
заявки видано дітям до 2 років, 144 заявки - дітям дворічного віку, 147 заявок - дітям
трирічного віку, 83 – чотирирічного віку, 64 – п’ятирічного та 18 – шестирічного віку.


Станом на 01 лютого 2024 року до реєстру прийнято 120 заявок дітей, що бажають піти до дитячого садка у 2024 році, на 2025 рік прийнято 12 заявок.


Не всі батьки та заклади дошкільної освіти дотримуються терміну надання документів на підтвердження: 6 дітей зареєстровано, але їх заявки не підтверджено документами, тому вони не прийняті до черги. 52 заявки відхилено, оскільки в них неправильно вказані дані або протягом шести місяців не надано підтверджуючі документи.
Управління освіти Вознесенської міської ради повідомляє, що батькам, що мають новонароджених дітей та бажають, щоб їхня дитина відвідувала заклад дошкільної освіти Територіальної громади міста Вознесенська з дворічного віку необхідно створити заявку в
електронній черзі.


Для своєчасного формування групи, для того, щоб кожна дитина в місті була забезпечена дошкільною освітою, просимо батьків, починаючи з моменту отримання свідоцтва про народження, створити заявку на порталі "Електронна реєстрація в заклади
дошкільної освіти". Нагадуємо, що всі заклади дошкільної освіти нашої громади приймають дітей на виховання тільки за наявності направлення, роздрукованого з порталу електронної реєстрації відповідальною особою Управління освіти Вознесенської міської
ради.

Для того, щоб отримати місце в електронній черзі, необхідно зробити наступне:
 зареєструватися на сайті  https://reg.isuo.org/;
 ознайомитись з інструкцією по електронній реєстрації для батьків;
 заповнити форму у розділі «Мої заявки»;
 підтвердити заявку – прикріпити якісну чітку електронну скан-копію чи фотозображення оригіналів документів у вказані поля заявки (свідоцтво про народження дитини; документ, що підтверджує наявність пільг); якщо документи не підкріплені до електронної заявки, необхідно підтвердити її протягом 10 робочих днів з дня подання заявки, звернувшись в управління освіти (Якщо інформація, зазначена в заяві, підтверджена документами, то дитина отримує постійну реєстрацію в електронній черзі за первісною датою подання заяви в електронному вигляді).


Шановні батьки, для успішної реєстрації Вашої дитини в електронній черзі, при заповненні форми заявки Вам необхідно вказати достовірну інформацію. Подавати заявку можна лише в один заклад дошкільної освіти. За необхідності, обраний садочок можна
змінити, звернувшись до відповідальної особи в управлінні освіти.
Також, у разі виникнення питань, Ви можете звернутись за консультацією до управління освіти електронною поштою uovmr@ukr.net.
Контактна особа: Романова Тетяна Михайлівна, головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Управління освіти Вознесенської міської ради.


Відповіді на основні запитання, які виникають при реєстрації.

1. Подати заявку можна лише в один дитячий садок.
2. Вкажіть місце народження, адресу реєстрації та адресу проживання дитини.
Обов’язково необхідно вказати серію та номер свідоцтва про народження дитини. Ці дані необхідні для перевірки унікальності введених даних (для запобігання реєстрації в електронній черзі двох або більше осіб під одними і тими ж персональними даними).
3. У полі “Серія свідоцтва про народження” необхідно вказати серію в форматі 1- ХХ (першим символом повинна бути арабська цифра, далі “тире” і 2 букви українського алфавіту). Якщо у свідоцтві про народження вказана серія, в якій перший символ І – це римська цифра, то необхідно вписати замість римської цифри арабську, що відповідає римській. У полі “Номер свідоцтва про народження” необхідно вказати шестизначний
номер свідоцтва про народження.
4. Для підтвердження інформації, зазначеної в заяві, необхідно прикріпити до заяви скан-копії документів (свідоцтво про народження дитини, документ, що підтверджує наявність пільг). Щоб прикріпити до заяви скан-копії, натисніть на кнопку «Вибрати файл» навпроти відповідних полів і виберіть відповідний файл на комп’ютері (система підтримує наступні формати файлів:  jpg, jpeg, png, gif, bmp. Максимальний розмір файлів 5 Мб). Скан-копія чи фото мають бути гарної якості, щоб була можливість перевірити дані.
5. Поля, що виділені напівжирним написанням, обов’язкові для заповнення.
Вносити дані необхідно виключно українською мовою, відповідно до свідоцтва про народження!
Так, наприклад, якщо ім’я дитини Анастасія, а в заявці вказано ім’я Настя, то така заявка буде вважатись неправильною. Заявки, в яких вказані дані не українською мовою або відмінні від даних у документах, будуть відхилені.
6. Якщо зазначені при реєстрації дані не співпадуть з даними оригіналу, тобто виявляться недостовірними, Ваша заявка буде анульована.
7. При заповненні реєстраційної форми з’являється повідомлення, що така дитина вже зареєстрована, що нам робити?
Даний випадок свідчить, що з метою реєстрації до декількох садочків, хтось сфальсифікував номер свідоцтва про народження. Зверніться до відповідальної особи в управління освіти міської ради.

8. Після внесення всіх необхідних даних натисніть кнопку “Зберегти”. Ви повинні побачити повідомлення про те, що заявка додана. Зверніть увагу, після цього Ваша заявка має статус “нової” і в черзі поки не відображається.
9. Після подання заявки на порталі протягом 10 днів Вам необхідно звернутися з оригіналами всіх документів, зазначених при реєстрації, до завідувача обраного закладу дошкільної освіти або до Управління освіти. Після перевірки документів створюється відповідний обліковий запис і з цього моменту батьки зможуть спостерігати за заявкою на порталі (“Мої заявки”) та за чергою (на сторінці обраного закладу дошкільної освіти – вкладка “Черга”).фильмы бесплатно