альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти

Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти

Протягом 2021 року мешканцями міста Вознесенська відповідно до реєстру уніфікованої системи "Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти" отримано 414 направленнь. До закладів дошкільної освіти зараховано 314 дітей. Всього опрацьовано 670 заявок.

З числа виданих направлень для зарахування до закладу дошкільної освіти: 43 заявки видано дітям до 2 років, 197 заявок - дітям дворічного віку, 82 заявки - дітям трирічного віку, 46 – чотирирічного віку, 30 – п’ятирічного та 14 – шестирічного віку.

У порівнянні з попередніми роками:201920202021
1 рік434243
2 роки225175197
3 роки786582
4 роки 333046
5 років432830
6 років9414
Всього431344412


Станом на 10 січня 2022 року до реєстру прийнято 164 заявки дітей, що бажають піти до дитячого садка у 2022 році, на 2023 рік прийнято 14 заявок.

Не всі батьки та заклади дошкільної освіти дотримуються терміну надання документів на підтвердження: 17 дітей зареєстровано, але їх заявки не підтверджено документами, тому вони не прийняті до черги. 61 заявку відхилено, оскільки в них неправильно вказані дані або протягом шести місяців не надано підтверджуючі документи.

Управління освіти Вознесенської міської ради повідомляє, що батькам, що мають новонароджених дітей та бажають, щоб їхня дитина відвідувала заклад дошкільної освіти міста Вознесенська з дворічного віку необхідно створити заявку в електронній черзі.

Звертаємо увагу батьків дітей дошкільного віку на те, що кількість місць в закладах дошкільної освіти міста обмежена. У зв’язку із цим, для своєчасного формування групи, для того, щоб кожна дитина в місті була забезпечена дошкільною освітою, просимо батьків, починаючи з моменту отримання свідоцтва про народження, створити заявку на порталі "Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти".

Нагадуємо, що всі заклади дошкільної освіти міста Вознесенська приймають дітей на виховання тільки за наявності направлення, роздрукованого з порталу електронної реєстрації відповідальною особою Управління освіти Вознесенської міської ради.

Для того, щоб отримати місце в електронній черзі, необхідно зробити наступне:

  • зареєструватися на сайті  https://reg.isuo.org/;
  • ознайомитись з інструкцією по електронній реєстрації для батьків;
  • заповнити форму у розділі «Мої заявки»;
  • підтвердити заявку – прикріпити електронну скан-копію чи фотозображення оригіналів документів у вказані поля заявки (свідоцтво про народження дитини; документ, що підтверджує наявність пільг); якщо документи не підкріплені до електронної заявки, необхідно підтвердити її протягом 10 робочих днів з дня подання заявки, звернувшись в управління освіти (Якщо інформація, зазначена в заяві, підтверджена документами, то дитина отримує постійну реєстрацію в електронній черзі за первісною датою подання заяви в електронному вигляді).

Шановні батьки, для успішної реєстрації Вашої дитини в електронній черзі, при заповненні форми заявки Вам необхідно вказати достовірну інформацію. Подавати заявку можна лише в один заклад дошкільної освіти. За необхідності, обраний садочок можна змінити, звернувшись до відповідальної особи в управлінні освіти.

Також, у разі виникнення питань, Ви можете звернутись за консультацією до управління освіти електронною поштою uovmr@ukr.net.

Контактна особа: Романова Тетяна Михайлівна, головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Управління освіти Вознесенської міської ради.фильмы бесплатно