альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Регламент

Вознесенська міська рада восьмого скликання (далі – Рада) – представницький орган місцевого самоврядування, який наділений правом представляти інтереси Територіальної громади міста Вознесенська приймати від її імені рішення та здійснює в її інтересах функції і повноваження місцевого самоврядування, визначені Конституцією України, Європейською хартією місцевого самоврядування, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», іншими Законами України, нормативно-правовими актами та цим Регламентом.

Регламент Ради встановлює:

  • порядок скликання сесій Ради;
  • підготовки і розгляду нею питань, прийняття рішень Ради та вирішення інших процедурних питань;
  • порядок проведення сесій Ради;
  • порядок створення виконавчих та інших органів Ради;
  • порядок утворення виконавчого комітету та його персонального складу;
  • обрання та затвердження посадових осіб Ради;
  • порядок формування та організації роботи постійних комісій, тимчасових контрольних комісій та інших органів Ради, її посадових осіб;
  • порядок участі депутатів, депутатських фракцій і груп у роботі Ради та інші процедури, які випливають з повноважень Ради, встановлених Конституцією України і законами України.

Рада восьмого скликання складається з 34 депутатів, які обрані 25 жовтня 2020 року відповідно до виборчого законодавства.

Рада вважається правомочною за умови обрання не менш як двох третин депутатів Ради від загального складу Ради і визнання повноважень цих депутатів Вознесенською міською територіальною виборчою комісією на першій сесії Ради.

Повноваження Ради закінчуються в день відкриття першої сесії міської ради, обраної на наступних (чергових або позачергових) місцевих виборах.

Рада проводить свою роботу сесійно. Сесія складається з пленарних засідань Ради, а також засідань постійних та тимчасових контрольних комісій Ради.

Пленарні засідання Ради, засідання постійних комісій, а також тимчасових контрольних та інших комісій Ради є відкритими і гласними, крім випадків, встановлених законами України та цим Регламентом.

Регламент Вознесенської міської ради восьмого скликання (в редакції від 18.06.2021 № 3) Завантажити 
 Переглянути 

Про внесення змін до Регламенту Вознесенської міської ради восьмого скликання (зміни від 20.08.2021 № 2) Завантажити 
 Переглянути 

Про внесення змін до Регламенту Вознесенської міської ради восьмого скликання (зміни від 01.11.2022 № 4) Завантажити 


фильмы бесплатно