альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Вознесенський міськрайонний центр зайнятості

Вознесенська міськрайонна філія Миколаївського обласного центру зайнятості.

56500, місто Вознесенськ, вулиця Київська, 97, телефон (098) 762-20-25, факс (05134) 3-21-03. Е-mаil: jobcentr-vozne@ocz-mk.gov.ua

директор Ларченко Ірина Володимирівна

заступник директора Черчик Оксана Володимирівна

Основні завдання:

  1. Реалізація державної політики у сфері зайнятості населення та трудової міграції.
  2. Сприяння громадянам у підборі підходящої роботи та надання роботодавцям послуг з добору працівників.
  3. Стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць.
  4. Підвищення конкурентоспроможності безробітних на ринку праці.
  5. Залучення безробітних до тимчасової зайнятості (до громадських та інших робіт тимчасового характеру).
  6. Підтримка безробітних в організації підприємницької діяльності.
  7. Видача роботодавцям дозволів на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.

Усі послуги надаються Державною службою зайнятості безоплатно (крім видачі роботодавцям дозволів на застосування праці іноземців та осіб без громадянства).

Інформування населення про діяльність служби зайнятості, законодавство у сфері зайнятості та соціального страхування на випадок безробіття, а також щодо наявних вакансій та розміщені резюме здійснюється через Інтернет-ресурси державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua

Державна служба зайнятості здійснює фінансову підтримку роботодавців у створенні нових робочих місць. Створюючи нові робочі місця та працевлаштовуючи на них соціально незахищених безробітних, роботодавець має право на компенсацію єдиного внеску на соціальне страхування. Компенсація також здійснюється суб'єктам малого підприємництва, які створюють нові робочі місця у пріоритетних галузях економіки та працевлаштовують на них безробітних.

З метою підвищення конкурентоспроможності безробітних на ринку праці здійснюється професійна підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації безробітних на замовлення роботодавців або для проведення підприємницької діяльності за договорами у професійно-технічних та вищих навчальних закладах, на підприємствах, в установах та організаціях або безпосередньо у роботодавців — замовників кадрів, у тому числі в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Для професійного самовизначення громадян здійснюється професійна орієнтація шляхом професійного інформування, професійного консультування та професійного відбору.

З метою підвищення конкурентоспроможності безробітних віком старше 45 років здійснюється видача ваучерів на оплату навчання.

Окрім того, державною службою зайнятості вживаються заходи сприяння зайнятості внутрішньо переміщених осіб, які в установленому порядку зареєстровані як безробітні. Таким безробітним може бути компенсовано фактичні транспортні витрати на переїзд до іншої адміністративно-територіальної одиниці місця працевлаштування, витрати для проходження попереднього медичного та наркологічного огляду, якщо це необхідно для працевлаштування; передбачено також компенсацію витрат роботодавця на оплату праці за працевлаштування таких категорій безробітних та витрат роботодавця на перепідготовку та підвищення кваліфікації таких осіб.

В умовах недостатньої кількості наявних вакансій альтернативою постійній зайнятості є тимчасова зайнятість громадян. З метою матеріальної підтримки в період пошуку роботи державна служба зайнятості залучає безробітних до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Надзвичайно важливим для сучасного ринку праці є створення робочих місць у малому бізнесі. Державна служба зайнятості підтримує безробітних в організації підприємницької діяльності. Попередньо здійснюється навчання безробітних основам ведення бізнесу на спеціалізованих семінарах з підприємництва. Для запровадження власної справи служба зайнятості дає стартовий капітал безробітним, які бажають започаткувати власну справу, здійснюючи одноразово виплату допомоги по безробіттю. Також організовується надання індивідуальних та групових консультацій з ведення власної справи із залученням відповідних компетентних спеціалістів.

Для отримання допомоги у пошуку роботи громадяни, які шукають роботу, можуть звертатися в будь-який зручний для відвідування центр зайнятості — незалежно від зареєстрованого місця проживання чи місця перебування особи.

фильмы бесплатно