альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Про ОСББ

Житловий фонд м. Вознесенськ складається з 332 од. багатоквартирних житлових будинків, де в 182 житлових будинках, співвласники  визначились з формами управління, а саме:

  1. ОСББ -137 ж/б;
  2. Житлово- будівельні кооперативи(ЖБК) -19 ж/б;
  3. Переведено на самостійне управління -35 ж/б;
  4. Не визначились з формою власності-141 ж/б.

Створені ОСББ, під керівництвом  голів правління силами співвласників, в короткий термін перетворюють житловий будинок та двір в зразковий.

Яскравим прикладом є житлові будинки по вул Будівельників, 7, 7-а;  ОСББ «Хім–Буд-2», Героїв України, 8; ОСББ «Експрес», Центральна садиба, 18; ОСББ «Перлина гаю»,  Шевченка, 31Б; ОСББ «Наш будинок-31Б» та багато інших об’єднань, які завдяки злагодженій праці співвласників будинку, під керівництвом голови правління, перетворили житлові будинки та прилеглі до них території на комфортне місце проживання. 

Рекомендуємо власникам житлових та нежитлових приміщень в багатоквартирних будинках, переходити на самоуправління  шляхом створення об’єднання  (ОСББ), або  визначити  управителя Вашого багатоквартирного будинку.

Щосереди в 14-00 в кабінеті заступника міського голови № 21 (другий поверх) проводиться міський штаб по створенню та забезпеченню функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків(ОСББ).

Запрошуємо ініціативну групу  житлових будинків по вул. Соборності 15,23,25,47,49,50, 51,57,  вул. Київська,228 на міський штаб. 

Спеціаліст управління житлово–комунального господарства Вознесенської  міської ради постійно проводить консультацію та надає необхідну  допомогу по створенню ОСББ.

 

Корисна інформація про ОСББ:

ЗАКОН УКРАЇНИ Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку

ЗАКОН УКРАЇНИ Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку

Постанова Кабінету Міністрів України Про затвердження Порядку визначення граничного розміру витрат на оплату послуги з управління багатоквартирним будинком, витрат на управління багатоквартирним будинком, виходячи з якого надаються субсидії населенню

ТИПОВИЙ СТАТУТ об'єднання співвласників багатоквартирного будинку Завантажити 
 Переглянути 

Зразок Протоколу зборів співвласників багатоквартирного будинку Завантажити 
 Переглянути 

Постанова Кабінету Міністрів України Про затвердження Порядку проведення перевірки відповідності якості надання деяких комунальних послуг та послуг з управління багатоквартирним будинком параметрам, передбаченим договором про надання відповідних послуг від 27 грудня 2018 року № 1145  Завантажити 
 Переглянути 

фильмы бесплатно