альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Відбувся семінар з енергоефективності житлових будівель

22 лютого у сесійній залі Виконавчого комітету відбувся семінар з енергоефективності «Впровадження заходів та відбір проектів у житлових будівлях».

Захід відбувся за ініціативи українського союзу промисловців і підприємців та за підтримки Вознесенської міської ради, Вознесенської районної державної адміністрація і громадської організації «Агентство економічного розвитку». На семінар були запрошені представники місцевих ОСББ, представники влади та всі бажаючі дізнатися про те, як підвищити енергоефективність у своїх оселях та де знайти ресурси на такі заходи.

Керівник програм з термомодернізації будівель та споруд Комісії з розвитку енергетики та енергозбереження Костянтин Єремчук розповів про практичні кроки ОСББ для скорочення витрат на впровадження енергоефективних заходів та про роботу державної програми компенсації витрат на термомодернізацію.

Директор ресурсного центру з енергоефективності Трандафіл Сергій розповів про механізм роботи Револьверного Фонду, як механізму впровадження енергоефективних заходів на території м. Вознесенська. Також були представленні результати діяльності цього механізму за 2016 рік.

Крім того, на захід були запрошені представники «Ощадбанку» та «Укргазбанку», які докладніше розкрили тему роботи державної програми Держенергоефективності. За даними в 2016 році у Миколаївській області в рамках вищевказаної програми було видано кредитних коштів в розмірі 547 тис. грн, з яких 400 тис. грн на м. Вознесенськ та Вознесенський район.

Представник фірми "Хенкель" розповів про технологію утеплення фасадів та основні помилки при виконані таких робіт. Цікавим було почути досвід тих ОСББ, які вже сьогодні скористалися цією програмою та відчули ефективність впровадження таких заходів.

Відділ енергоменеджменту, муніципальних ініціатив та інвестицій

Новина опублікована 23.02.2017 на старій версії офіційного інтернет-порталу міста Вознесенська

скачать dle 12.0
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно