альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Весняна «Толока» в м. Вознесенськ 19-20 квітня

Толока є давнім українським звичаєм. Її організовували в містах та селах для виконання термінових робіт, що вимагали значної кількості осіб: збирання сміття, висадження дерев, кущів, квітів, тощо. Іноді толоку використовували для проведення громадських робіт (будівництва церков, шкіл, читалень, доріг тощо).У толоці  брали участь добровільно й безкоштовно. Також звичною справою було завершення толоки народним гулянням — танцями і співами.
Це гарний захід і для зміцнення колективу. Був період, коли люди відійшли від практики толок, всі в своїх проблемах. Але все-таки потрібно і для міста працювати, не ховатися у своєму домі. Це нормальна позиція громадянина і європейця - ставитися до загального майна, як до свого власного. Треба, щоб наша земля була чистою. Молодь після того, як поприбирає, має розуміти, що патріотизм – це не просто одягати вишиванку, а це справді любов до своєї землі. Кожен, хто взяв участь в таких заходах сьогодні, після того, як прибере будь-яку територію,  більше не буде смітити та розумітиме, якою ціною дістається чистота.

В зв’язку з цим, в нашому місті 19-20 квітня була проведена толока на набережних річок Південний Буг та Мертвовід, в якій взяли участь 265 осіб. Дуже багато роботи було зроблено школярами та технічними працівниками загальноосвітніх шкіл. Даний захід також підтримали Виконавчий комітет Вознесенської міської ради, всі працівники органів місцевого самоврядування, керівники та колективи комунальних підприємств «Санітарна очистка міста», «Єдність», депутати Вознесенської міської ради, керуючий громадського формування «Соколи».

Дякуємо всім хто не залишився осторонь та взяв участь у прибиранні нашої спільної «домівки».

Управління ЖКГ та КБ ВМР

скачать dle 12.0
Дата публікації: 24.04.2018 0 1 039
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно