альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

28 червня – День Конституції України

Шановні вознесенці!

28 червня 1996 року стало точкою відліку нової епохи в історії нашої держави. Саме у цей день, 22 роки тому, Верховна Рада України прийняла Основоположний Закон – Конституцію України, яка стала джерелом права на розбудову незалежної демократичної держави, гарантом її соборності та неподільності.

Конституція - це найважливіший правовий документ будь - якої держави, яка єднає людей, перетворюючи населення на народ, а територію - на державу. Отже обов’язок кожного українця поважати Конституцію та дотримуватись її законів. Тільки так ми зможемо забезпечити подальший розвиток України як демократичної та рівноправної зі світовою спільнотою держави.

Бажаємо вознесенцям терпіння та віри в те, що з кожним роком, з кожним новим поколінням наша країна ставатиме міцнішою та такою, яку весь світ буде вважати правовою європейською державою.

Від усього серця бажаємо вам міцного здоров'я та творчого натхнення, добробуту і затишку у родинах, мудрості, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень. Пам’ятаймо, що лише наші спільні зусилля стануть запорукою процвітання суспільства, країни та міста, у якому живемо та працюємо!

Міський голова Віталій Луков,

Секретар міської ради Лариса Торжинська

скачать dle 12.0
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно