альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Вітання міського голови Віталія Лукова з Днем медичного працівника!

Є такі професії на землі, яким не можна просто взяти і навчитися, медиком потрібно народитися, потрібно відчути усередині себе, у своїй душі бажання допомагати страждаючим людям, зігріти їх своєю теплотою і розумінням. А крім бажання мають бути знання, впевненість у своїх силах, готовність жертвувати своїм особистим часом, благополуччям, іноді навіть і здоров’ям заради здоров’я іншої людини.

На нинішньому етапі розвитку суспільства працівник медичної установи – це не тільки медик, а і психолог, соціолог, цілитель, людина, яка повинна вміти слухати і чути хворого. У непрості для нашої країни часи сотні лікарів рятують поранених військових, надають допомогу місцевим мешканцям та волонтерам. Ризикуючи власним життям та нехтуючи особистим спокоєм, українські медики виконують клятву Гіппократа.

Кожен медичний працівник вчиться все своє життя. Машини, верстати, механізми – і ті вимагають до себе кваліфікованого підходу. А медичний працівник просто не має права застигати в своєму розвитку і вдосконаленні точно так само, як не може стояти на місці сучасна медицина загалом. В країні реалізується одна з найголовніших реформ –медична, в рамках якої на українців чекає низка нововведень. Тож сподіваємося, що розпочате реформування медичної галузі забезпечить високу якість обслуговування населення, доступність та ефективне використання матеріально-технічної бази нашої лікарні та амбулаторій.

Тож шановна велика медична родино! Від щирого серця вітаємо всіх вас з професійним святом.- Днем медичного працівника! Спасибі вам за те, що ви не тільки зберегли в нашому місті систему надання медичних послуг, а й активно її розвиваєте та удосконалюєте.

Бажаємо вам міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, професійних успіхів і людської шани, достойної оплати за важку, але таку потрібну роботу. Нехай ваша благородна праця приносить якнайбільше користі людям. Нехай щастить на життєвому шляху, а в професійній діяльності ви досягатимете все нових і нових успіхів. Нехай медичні реформи не викличуть у вас бажання залишити медичну справу, а командний дух об’єднує ваші колективи.

Зі святом!

Міський голова Віталій Луков

Секретар міської ради Лариса Торжинська

скачать dle 12.0
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно