альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Щотижневі підсумки рейдів робочої групи з легалізації трудових відносин

В місті діє робоча група з питань легалізації діяльності суб’єктів господарювання у місті, легалізації найманої праці та заробітної плати, яка затверджена рішенням виконавчого комітету міської ради від 28.02.2014 р. №53 (в редакції рішення виконавчого комітету міської ради від 11.05.2018 №223), до складу якої входять спеціалісти відділу праці Управління соціального захисту населення Вознесенської міської ради, Вознесенської міськрайонної філії Миколаївського обласного центру зайнятості, Вознесенського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Миколаївської області, Фінансового управління Вознесенської міської ради та інспектор праці Управління соціального захисту населення Вознесенської міської ради, який наділений широким колом повноважень, а саме накладання штрафних санкцій з питань виявлення неоформлених трудових відносин. Продовжують здійснюватися перевірки юридичних  осіб та фізичних осіб-підприємців з питань оформлення трудових відносин.

05.09.2018 року були здійснені обстеження суб’єктів господарювання, що знаходяться на території міста (вул. Соборності, «V-Center»), стосовно яких була проведена інформаційно-роз’яснювальна робота відносно 21 суб’єкта господарювання. Виявлено 2 наймані особи без належного оформлення. Стосовно  суб’єктів господарювання, в яких були виявлені порушення, проводиться моніторинг (з’ясовуються факти порушення законодавства про працю в частині оформлення трудових відносин).

За результатами виявлених порушень представниками робочої групи з легалізації встановлюються підстави для притягнення винних осіб до адміністративної, фінансової, кримінальної відповідальності за порушення законодавства про працю. Перевірки з легалізації проводяться щотижня.

Нагадуємо, що за фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору передбачено штрафні санкції, а саме:

  • від 8500 грн. до 17000 гр., (ч.3 ст. 41 КУпАП) при притягненні до адміністративно відповідальності.
  • 111690грн. (абз.2 ч2 ст.265 КЗпПУ) за одного неоформленого працівника при притягненні до фінансової відповідальності.

За провадження господарської діяльності без державної реєстрації, як суб’єкта господарювання або без одержання ліцензії на провадження певного виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню відповідно до закону – штраф від 17000 грн. до 34000 грн. (ч.1 ст. 164 КУпАП).

Управління соціального захисту населення

Вознесенської міської ради

скачать dle 12.0
Дата публікації: 10.09.2018 0 1 178
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно