альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Отримання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»

Постановою КМУ від 20 червня 2018 року № 512 "Деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”  затверджено Порядок надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”

Цей Порядок встановлює механізм планування, розподілу, обліку та надання одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка” при народженні дитини. З 1 вересня 2018 року всі новонароджені діти отримають від держави додаткову допомогу до грошових виплат по народженню дитини — «пакунок малюка».

Відповідно до затвердженого Порядку право на отримання «пакунка малюка» мають громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які на законних підставах проживають на території України і народили живонароджену дитину.

Для отримання «пакунку малюка» майбутня матуся повинна своєчасно стати на облік до жіночої консультації та сумлінно відвідувати прийоми у лікаря. Видача «пакунку малюка» проводиться в пологових будинках  вже після народження дитини. Допомога “пакунок малюка” надається на кожну новонароджену дитину.

Допомога “пакунок малюка” не надається у разі:

відмови від новонародженої дитини у пологовому будинку (відділенні) усіх форм власності (далі - пологовий будинок);

відбування матір’ю покарання у місцях позбавлення волі та подальшого перебування новонародженої дитини в будинку дитини при установі виконання покарань;

смерті новонародженої дитини в пологовому будинку.

Якщо у матері новонародженої дитини виникли ускладнення при пологах чи хвороба, що унеможливлює здійснення нею догляду за новонародженою дитиною, допомога “пакунок малюка” надається батьку або родичам такої дитини, або патронатному вихователю, які доглядатимуть за нею.

Якщо батьки, родичі відмовилися від новонародженої дитини в пологовому будинку (відділенні), допомога “пакунок малюка” надається патронатному вихователю, який здійснюватиме догляд за новонародженою дитиною.

Якщо на день виписки у пологовому будинку відсутні «пакунки малюка», для його отримання отримувач (мати, батько) подає заяву до Управління соціального захисту населення (заява оформлюється в пологовому будинку).  Управління, згідно із заявою, забезпечує надання «пакунку малюка» отримувачу.

Пакунок надаватиметься кожній родині при виписці з пологового будинку, він підтримає матеріально та інформаційно, та стане серйозною допомогою першочергово тим родинам, які через складне матеріальне становище, позбавлені можливості придбати новонародженій дитині якісні предмети догляду та одягу.

Наразі здійснюється сертифікація товарів, що входять до «пакунків малюка», та організація їх доставки на обласний склад. Після надходження «пакунків малюка» на склад, їх видача здійснюватиметься відповідно до Порядку.

Управління  соціального захисту населення

Вознесенської міської ради

скачать dle 12.0
Дата публікації: 06.09.2018 0 1 019
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно