альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Зміни до Порядку призначення і виплати державної допомоги при народженні дитини

Народження дитини для кожної молодої сім’ї є чи не найбільшим святом у житті. Проте одразу в перші тижні життя дитини на батьків звалюється чимало турбот однією з яких є і оформлення державної допомоги при народженні дитини.

Загальний розмір даних виплат становить 41280 гривень. Проте, ця соціальна допомога виплачується не разово, а у два етапи. Перша виплата це одноразова допомога, яка складає 10320 гривень. Друга виплата, це кошти, що залишились і сума складає 30960 гривень. Ця сума виплачуються рівними частинами по 860 гривень протягом 3 років.

Молодій мамі (з немовлям на руках, або без нього, але з постійними переживаннями: як там справляється татко з малюком, чи встигну повернутися до наступного годування…) потрібно особисто звернутися до органів соцзахисту, зібрати усі документи, заповнити заяву..

На щастя на сьогодні ситуація з оформленням державної допомоги при народженні дитини докорінно змінюється. З 17 березня 2017 року з’явилася можливість подати усі документи на оформлення допомоги при народженні дитини ОНЛАЙН, вибравши для себе зручний час доби, зручно вмостившись в домашньому кріслі з чашкою ромашкового чаю.

Погодьтеся - дуже зручно для батьків. В чергах стояти не потрібно, та й таткові (бабусям, дідусям) не потрібно витрачати свій робочий час на те, щоб побути з дитиною (немовлям), поки матуся зайнята подачею документів.

Якщо у вас є електронний цифровий підпис (ЕЦП), відвідування органів соцзахисту можна уникнути повністю. Результати розгляду заявки надійдуть на вашу електронну пошту.

Всі необхідні документи можна подати у будь-який зручний час – 24 години на добу, сім днів на тиждень через Інтернет. Електронна послуга доступна на порталі Мінсоцполітики e-services.msp.gov.ua.

Далі відкривається електронна форма, яку слід заповнити. Власне, слід зазначити відомості про дитину, матір, батька, місце реєстрації та фактичного проживання, якщо вони відрізняються. Також – обрати спосіб, у який зручно отримувати виплати. Це може бути особистий банківський рахунок або відділення «Укрпошти». І насамкінець – система автоматично підкаже територіальний орган соціального захисту, який має розглянути запит.

Завдяки автоматичній перевірці і підказкам, заповнення електронної форми відбувається легко і просто – із мінімальним ризиком припущення помилок.

Розгляд документів щодо призначення державної допомоги відбувається протягом десяти днів від дня звернення. Рішення про призначення допомоги надсилається вам електронною поштою (або надається особисто – під час візиту) протягом п’яти днів після прийняття відповідного рішення.

Сподіваємось ця інформація буде корисною для вас і хоч трішки спростить такий не легкий період першого місяця життя дитини!

За додатковими роз’ясненнями можна звернутися за адресою: вул..Пушкінська, 3, кабінет № 1, телефон 4 46 32.

Управління  соціального захисту населення

Вознесенської міської ради

скачать dle 12.0
Дата публікації: 06.09.2018 0 874
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно