альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Проведення рейдів робочою групою з легалізації трудових відносин

Завдяки активній позиції та діяльності місцевої влади у місті постійно проводиться робота, спрямована на становлення та розвиток цивілізованого ринку праці, вживаються заходи щодо легалізації заробітної плати та виведення заробітної плати з «тіні».

Протягом останніх двох тижнів червня  2018 р. продовжується робота із виявлення фактів нелегальної виплати заробітної плати і зайнятості населення. Робочою групою з легалізації трудових відносин були здійснені рейди об’єктів господарювання по вул. Київській. Проведена інформаційно-роз’яснювальна робота з 21 підприємцем. Здійснюється моніторинг стосовно 3 суб’єктів господарювання (з’ясовуються факти порушення законодавства про працю в частині оформлення трудових відносин).

За фактами виявлених порушень, а саме, допущення до роботи осіб без укладання трудового договору, фізичну особу-підприємця притягнуто до адміністративної відповідальності, направлено матеріали до суду. Окрім цього, прийнято рішення про притягнення винної особи до фінансової відповідальності, загальна сума штрафу складає 558450, 00 гривень.

На підставі протоколів засідання робочої групи з легалізації трудових відносин інспектором праці будуть здійснюватися перевірки фізичних осіб-підприємців, які залучають до роботи неоформлених належним чином осіб. Унаслідок встановлення факту порушення законодавства України про працю будуть вжиті заходи до притягнення об’єкта відвідування та його посадових осіб до відповідальності.

Нагадуємо, що за фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору передбачено штрафні санкції, а саме:

  • від 510 грн. до 1700 гр., ( ч.3 ст. 41 КУпАП) при притягненні до адміністративної відповідальності.
  • 111690 грн. (абз.2 ч.2 ст. 265 КЗпПУ) при притягненні до фінансової відповідальності.

Управління соціального захисту населення

Вознесенської міської ради

скачать dle 12.0
Дата публікації: 25.06.2018 0 963
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно