альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Двоє вознесенців-учасників АТО отримали сертифікати на житло

Учасникам АТО з Миколаївщини в рамках обласної програми «Турбота» вручили сертифікати на житло.

В рамках реалізації обласної Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко, голова обласної ради Вікторія Москаленко, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич вручили сертифікати на житло військовослужбовцям, які брали участь у антитерористичній операції та потребували поліпшення житлових умов.

Вручення відбулось в ході урочистостей з нагоди відкриття в Миколаївському обласному краєзнавчому музею виставки «Миколаївці на захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України», присвяченої неоголошеній війні, яка триває на сході України.

Очільник області також зазначив, що у 2018 в обласному бюджеті на купівлю квартир миколаївським військовослужбовцям передбачено 10 млн грн на умовах співфінансування з місцевими бюджетами міст, районів, ОТГ. Крім того, в області діє державна програма, відповідно до якої учасники АТО – інваліди І-ІІ груп та сім’ї загиблих у АТО військових мають право отримати компенсацію за купівлю житла.

Сьогодні сертифікати на житло отримали:

Яценко Олександр - учасник бойових дій з числа військовослужбовців, які брали участь у антитерористичній операції;

Ковальова Галина - мати учасника бойових дій з числа військовослужбовців, які брали участь у антитерористичній операції Костянтина Ковальова.

Миколаївська обласна державна адміністрація

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськість ВК ВМР

скачать dle 12.0
Дата публікації: 24.05.2018 0 2 737
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно