альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Діє новий сервіс отримання електронних документів

    Пенсійний фонд України запровадив новий сервіс із надання електронних документів з підтвердженням QR-кодом. Основна перевага QR-коду — це легке розпізнавання сканувальним обладнанням (в тому числі і фотокамерою мобільного телефону). Для отримання електронних документів з підтвердженням QR-кодом необхідно бути користувачем Веб-порталу  Пенсійного фонду України, які увійшли на Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України за допомогою електронного цифрового підпису (ЕЦП).

На сьогодні це нововведення дозволяє громадянам отримувати такі електронні документи:

  • довідку про доходи пенсіонера (загальний розмір призначеної пенсії);
  • довідку про доходи пенсіонера для призначення субсидій, що містить дані про розмір пенсії без урахування видів виплати;
  • індивідуальні відомості про застраховану особу (форма ОК-5), що містить інформацію про страховий стаж, заробітну плату та сплату страхових внесків страхувальниками.
  • витяг з Реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, що містить дані про статус застрахованої особи/отримувача страхової виплати; дані про набутий страховий стаж; відомості щодо нарахованої заробітної плати, що враховується для розрахунку страхових виплат та страхового стажу; відомості про особливі умови праці, про суми добровільних внесків; дані пенсійної справи; відомості про інші види загальнообов’язкового державного соціального страхування.

   Зазначені електронні документи дійсні для оформлення субсидій, документів у центрах надання адміністративних послуг, посольствах, консульських та банківських установах, органах фіскальної та виконавчої служб, територіальних органах міграційної служби тощо.

   Перевірити достовірність видачі електронних документів з QR-кодом можна через Веб-портал Пенсійного фонду України у розділі «Верифікація виданих документів» за посиланням  http://portal.pfu.gov.ua/sidebar/Templates/DocConfirm

    Електронний документ з QR-кодом згідно з чинним законодавством є аналогом паперового документа, підписаного відповідальною особою в органах Пенсійного фонду.

скачать dle 12.0
Дата публікації: 13.08.2018 0 843
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно