альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Про роботу зі зверненнями громадян в Вознесенському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Миколаївської області

Робота зі зверненнями громадян у Вознесенському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України спрямована на забезпечення громадянам їх конституційного права на звернення відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян».  Управлінням забезпечується  виконання соціальних стандартів, вживаються заходи щодо поліпшення прийому громадян, створення належних умов для безперешкодного доступу до приміщень управління.

Протягом першого півріччя 2018 року до управління звернулося 225 громадян, в тому числі з письмовими зверненнями – 70. У порівнянні із відповідним періодом минулого року загальна кількість звернень зросла на 34 одиниці.  

Аналіз порушених громадянами питань свідчить, що найчастіше громадяни звертались щодо роз’яснення норм пенсійного законодавства – 111, виконання рішень суду – 30, правильності призначення та перерахунку пенсій – 23, підвищення розмірів пенсій – 19, визначення права на пенсію – 11 та інші питання – 31, відсоток яких у загальній кількості поставлених питань складає – 14%.

З метою зменшення кількості звернень громадян та запобігання  випадкам повторних звернень, в управлінні організовано  телефонні «гарячі лінії» для надання відповідей на питання щодо призначення, перерахунків та виплати пенсій. Номери телефонів цих ліній оприлюднені в засобах масової інформації, у тому числі на сайті міста Вознесенська, Веселинівського, Доманівського, Братського районів, на інформаційних стендах  управління.

За перше півріччя 2018 року  на «гарячу» телефонну лінію  управління  звернулося 619 громадян  з різних питань пенсійного забезпечення, на які спеціалістами надано відповідні роз’яснення.

Серед організаційних підходів для проведення роз’яснювальної роботи та для упередження збільшення кількості письмових звернень громадян в управлінні проводяться виїзні прийоми. Така форма роботи забезпечує особисте спілкування з громадянами та допомагає оперативному вирішенню пенсійних питань на місці. У свою чергу виїзні прийоми, які здійснюються, є ще однією можливістю розв’язати пенсійні проблеми для мешканців відділених населених пунктів. Так, за перше півріччя 2018 року  керівництвом управління здійснено 37 виїзних прийомів, на яких було прийнято 117 осіб.

Разом з тим, здійснюються  виїзні прийоми до осіб з обмеженими фізичними можливостями, інвалідів по зору та осіб, яким виповнилось 80 і більше років: протягом першого півріччя 2018 року  фахівцями управління здійснено виїзд до 31 громадянина.

 Для розгляду усних звернень громадян в  управлінні організовано особистий прийом відвідувачів, який проводиться у встановлені дні та години, відповідно до затверджених графіків прийому. На особистих  прийомах керівництвом прийнято 38 громадян. Із питань, що виникли при проведенні особистого прийому, всі вирішено невідкладно або надано вичерпні роз’яснення.  

Крім цього, у доступних для перегляду місцях  розміщені інформаційні матеріали, що стосуються діяльності управління, які дають змогу громадянам особисто ознайомитись з діючими законами, знайти відповіді на питання, з якими вони прийшли на консультацію.

Для належного прийому громадян облаштовано чотири громадські приймальні, які працюють за принципом «єдиного вікна» і до яких протягом звітного періоду звернулося 24160 громадян. Фахівцями управління надано консультації, роз’яснення, послуги в тому числі з питань пенсійного забезпечення, з питань обліку надходжень від сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та на всі інші питання, з якими звернулися відвідувачі.

Вознесенським  об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України налагоджено співпрацю з об’єднаними територіальними громадами Вознесенського, Веселинівського та Доманівського районів на території яких створено 8 пунктів обслуговування громадян для надання спеціалістами управління методичної та консультативної допомоги з питань дотримання законодавства про пенсійне забезпечення згідно переліку адміністративних послуг. Крім того, у двох Центрах надання адміністративних послуг м.Вознесенська та Вознесенського району створено робочі місця. Загальна кількість наданих послуг на відділених робочих місцях складає – 834. 

Також обслуговування громадян здійснюється через Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України. За перше півріччя 2018 року кількість зареєстрованих  користувачів складає 6831. За допомогою Веб-порталу громадяни мають можливість отримати  інформацію із системи персоніфікованого обліку про накопичення в обліковій картці застрахованої особи, відомості про страховий стаж, розмір пенсійних виплат та інше.

З метою розвитку дистанційного обслуговування громадян в управлінні функціонує online-приймальня громадян із засобами програмного забезпечення «Skype», де запитувачі можуть отримати відповідь на свої питання в електронній формі.

В управлінні створені належні умови для прийому громадян та розгляду їх звернень. Питання щодо організації роботи зі зверненнями громадян знаходиться на  контролі у начальника управління.  Постійно проводиться робота над підвищенням якості обслуговування громадян, своєчасним реагуванням на проблемні питання, які порушуються у зверненнях, виявленням причин, що їх породжують, усуненням наявних порушень та вжиттям відповідних заходів реагування.

Вознесенське об’єднане управління

ПФУ Миколаївської області

скачать dle 12.0
Дата публікації: 16.07.2018 0 1 028
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно