альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Реалізація освітньої реформи у Вознесенській ЗОШ № 8

В рамках активного впровадження державної реформи загальної середньої освіти, формування нового освітнього простору для Нової української школи, у Вознесенській ЗОШ № 8 розпочалась реалізація масштабного проекту «Капітальний ремонт будівлі Вознесенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 по вул.. Сухомлинського, 8 у м. Вознесенськ, Миколаївська область», який охоплює великий комплекс робіт, а саме: енергомодернізацію будівлі закладу, заміну віконних та дверних блоків, капітальний ремонт харчоблоку, зон загального використання, холів, коридорів, спортивної зали, бібліотеки, приведення до державних стандартів санітарних приміщень, облаштування пришкільної території, створення безбар’єрного простору та умов для інклюзивного навчання. Загальна вартість проекту - 16 млн. 823 тис. 630 грн.

У зв’язку з тим, що такі обсяги робіт неможливо виконати у стислі терміни та з метою збереження життя та здоров’я дітей, всі учні Вознесенської ЗОШ № 8 будуть тимчасово, до завершення робіт, розміщені у найближчих до неї освітніх закладах, а саме: у ДНЗ № 2, 12, 14, ЗОШ № 6 та ліцеї «Інсайт».

Навчальні заняття розпочнуться вчасно, з 1 вересня. Про конкретне розміщення класів по закладах буде повідомлено пізніше.

Запевняємо Вас, що для всіх учнів буде створено належні умови навчання та перебування.

Всі питання, що виникатимуть під час реалізації проекту будуть відпрацьовуватись разом з адміністрацією ЗОШ № 8.

Просимо вибачення у батьків та учнів за створення тимчасових незручностей.

 Кисільова С.В.,

начальник управління освіти

скачать dle 12.0
Дата публікації: 15.08.2018 0 2 089
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно