альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

У дитячій бібліотеці «Читальна зала» під каштанами

Довгождане літо настало, та  якщо повз вас проходять цікаві події та дружнє спілкування, - завітайте до дитячої бібліотеки. Тут  ви матимете можливість познайомитись з новими захопливими книгами, обговорити останні новини, поділитись власними літературними вподобаннями, чи просто планами на літо, погратися та поспілкуватися з друзями.

Найцікавіші книги,  популярні настільні ігри на будь-який смак та розваги, ось так наші читачі проводять своє дозвілля у читальній залі «Під каштанами». 

Під час роботи «Бібліодворика» на майданчику перед бібліотекою проводяться ігри, розваги, конкурси: «Хай буде літо книгами зігріте»,  «Ми вітаєм літечко, сонечко і квіточки», «Грай і веселись та читати не лінись», ерудит – гра «Казкове коло загадок».

14 липня відбулися голосні читання «Гарний настрій з Барвінком та коником Дзвоником» – до 60 річчя твору «Про відважного Барвінка та Коника-Дзвоника». Саме Богдан Чалий вигадав образ Барвінка, який став національним літературним казковим героєм. Діти разом з бібліотекарем прочитали казки,  пізнавальні книги,   казки «Про відважного Барвінка і коника Дзвоника» та «Як Барвінок і Ромашка у вирій літали», які сподобалася дітям, а потім вони поділилися враженнями про прочитане.

 А який відпочинок без розваг? Тож діти ще й весело гралися у ігри: «Квітка – Семицвітка», «Відгадаймо казкових героїв» та мандрували по  розважальному лабіринті «В гості книга мандрувала». 

А ще діти в пошуках пригод та перевірці себе на ерудованість, взяли участь у ерудит – грі  «Казкове  коло загадок» за творами Х.К.Андерсена. Справа в тому, що в цьому році відомим казкам Х.К. Андерсена виповнюється… Ви тільки уявіть! 180 років  казкам «Стійкий олов’яний солдатик», «Дикі лебеді», та 175 років казкам «Соловей» та «Гидке каченя». Усі ми з дитинства співчували і каченяті, яке згодом перетворилося на чарівного лебедя, і нерозділеному коханню олов’яного солдатика. Отож, дітям було цікаво перевірити свої знання казок Андерсена.  Напруга гри була дуже динамічною. Тут був і «Перехід ходу», і сектор «Приз», і «Музична пауза»! Цікаво було і дітям, і дорослим! І без нагороди не залишився ніхто з учасників, усі переможці турів отримали призи. Діти, то ж у дитячій бібліотеці на вас завжди чекають нові розваги та літературні пригоди!

Дитяча бібліотека

Комунального закладу «Бібліотечна мережа м. Вознесенська»

скачать dle 12.0
Дата публікації: 23.07.2018 0 985
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно