альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Розпочато реалізацію проекту «Доступність у туристичній сфері»

1 червня, до Дня захисту дітей, у нашому місті урочисто відкрилася шестиденна «школа» з медіа освіти в рамках реалізації проекту «Доступність у туристичній сфері». Організаторами заходу є Чорноморський національний університет ім. Петра Могили.

Вихованці та педагоги Вознесенської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат радо вітали усіх гостей цікавими сценками та піснями. Також ведучі в грайливій формі розповіли учням про правила поведінки та безпеки у школі. Кожен учень отримав анкетку, у якій зазначив кольоровим відбитком пальцю про згоду з усіма правилами.

Секретар міської ради Лариса Торжинська привітала усіх з відкриттям та щиро подякувала за допомогу в організації «школи» педагогічний колектив школи-інтернат на чолі з Наталією Хоронжук, організатора проекту, а саме – декана факультету соціології ЧНУ ім. Петра Могили Дмитра Сая та постачальника їжі до школи – депутата Вознесенської міської ради Катерину Наградську.

Дмитро Сай був приємно здивований таким теплим прийомом. Організатор ще раз нагадав молоді мету шестиденної «школи», представив педагогів, які будуть займатися з дітьми у декількох групах та побажав учням гідно представити свої напрацювання на звітній презентації, яка відбудеться 6 червня у міському будинку культури.

Нагадаємо! Близько 80 дітей з Вознесенська та району віком від 13 до 16 років навчатимуться роботі з соціальними медіа та подкастами, правилам відеозйомки та висвітлення туристичних об’єктів у соціальних мережах. Особливістю цього проекту є те, що у «школі» будуть навчатися й діти з особливими потребами, що дасть можливість зменшити соціальну невпевненість та покращить комунікаційні здібності цих діток.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

скачать dle 12.0
Дата публікації: 01.06.2018 0 1 432
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно