альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

День книги і авторського права в бібліотеці № 4

Читайте! Читайте! Читайте!

Читайте не поспішаючи, щоб не втратити

Жодної краплі змісту книги.

Читайте! Нехай не буде жодного дня,

Коли б ви не прочитали хоча б однієї

Сторінки з нової книги!

К. Паустовський

23 квітня, у всьому світі відзначають день книги і авторського права, віддаючи таким чином, данину уваги і шани книжкам і їх авторам, закликаючи молодь знаходити задоволення у читанні, поважати безцінний вклад тих, хто своєю творчістю сприяє соціальному і культурному розвитку людства.

Книга – одне з найбільших чудес, створених людиною, найдорожчий скарб. З тих пір, як люди навчилися писати, всю свою мудрість, досвід, знання вони довірили книгам. В арабській літературній пам’яті ХІV століття записано: «Книга – це міх, наповнений знанням і дотепністю, посудина, налита серйозним і жартівливим. Вона, як добрий квітник, який можна нести в дорожньому мішку, і як прекрасний сад, який завжди можна розгорнути перед собою! Книга – сховище скарбів, комора наук, джерело мудрості, рудник благородства». Книги відкривають нам світ, допомагають уявити минуле, зазирнути в майбутнє…

Тож бібліотека №4 запросила учнів ЗОШ №6, 9 – Б класу на так звану тертулію – літературно – пізнавальну вечірку.

Для цього діти поділилися на дві команди -  команду тюльпан і команду крокус.

Оцінювала змагання поважна, професійна та компетентна суддівська комісія: керівник Вознесенського літературно – мистецького об’єднання «Веселка» Руденко Світлана Іванівна, методист – організатор ЗОШ №6 Доні Анна Іванівна, та місцевий поет Яргункін Віктор Миколайович. Змагання складалися з розминки, під час якої учні відповідали на питання про бібліотеки та їх призначення, історично – пізнавальної вікторини: «Книга – твій друг» та конкурсу: «Відгадай кому належить крилатий вислів  про книгу». У якості підказок  бібліотекарі використали скоромовки, приказки та прислів’я про книгу, розум, мову, ребуси та кросворди.   Під час заходу  учні мали змогу проявити свої знання, уміння, таланти та дізнатись багато цікавого, пізнавального, нового.

Одним з найважливіших видів сучасної літератури, сучасного мовного мистецтва була і залишається  - поезія. Наша рідна Вознесенщина багата талантами. У нашому місті вже не один рік плідно працює літературне об’єднання «Веселка». На початку цього року вони випустили нову поетичну збірку  під назвою «Веселкові передзвони».

Під час літературно – пізнавальної вечірки  керівник об’єднання Руденко Світлана Іванівна зачитала декілька своїх віршів наповнених любов’ю до своїх рідних, до України.

Своєю поетичністю присутніх вразив Яргункін Віктор Миколайович. Артистизм та емоційність поета учні оцінили гучними оплесками.

Гортаючи сторінки чергового роману, детективу або енциклопедії, людина навряд чи замислюється над тим, яке розмаїття книг існує у всьому світі. Навіть у наш час комп’ютерних технологій, книга залишається невичерпним джерелом знань багатьох поколінь, одним із найефективніших інструментів передачі інформації з усіх сфер людської діяльності. 

На завершення, бібліотекар Шевченко А.В., щиро привітала всіх шанувальників книги із цим святом. Побажала нових відкриттів, реалізації творчих задумів та натхнення! Щоб  книжка стала для усіх присутніх справжнім другом і порадником на довгі літа.

К З « Бібліотечна мережа м. Вознесенська»

 бібліотека №4

скачать dle 12.0
Дата публікації: 02.05.2018 0 1 098
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно