альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Шановні медичні сестри Вознесенщини!

Історія виникнення свята «День медичної сестри» йде у початок 19 століття, 12 травня народилася родоначальник служби сестер милосердя Флоренс Найтінгейл. У часи Кримської війни ця жінка вперше організувала службу догляду за пораненими солдатами, чим сприяла значному зниженню смертності під час бойових дій. Вона ж організувала благодійний фонд для створення першої в світі школи сестер милосердя. У 1934 році був створений Міжнародний фонд ім. Ф. Найтінгейл, за ініціативою якого Міжнародний день медичної сестри став щорічним святом.

Складно собі уявити нашу медицину без медичної сестри. Це одна з найгуманніших професій нашого часу, так як життя людини, її здоров’я-головні цінності для кожного. Саме вони виконують усі призначення лікаря, їх небайдуже слово відіграє чималу роль у процесі видужання хворого. На плечі медсестер лягає близько 80 % всього догляду за хворими.

Шановні медичні сестри вознесенщини!

Вітаємо вас з міжнародним днем медичної сестри!

Хочемо побажати, перш за все, міцного здоров’я і благополуччя в особистому житті. Нехай ваша доброта, чуйність та турбота повертається до вас в подвійному обсязі, радує вас приємними моментами, словами і посмішками людей, яких ви робите міцніше і щасливіше.

Прийміть сердечну подяку за Вашу самовіддану працю, за турботу, тепло, увагу та підтримку від людей, яких Ви зцілюєте від хвороб, даруєте радість життя і надію.

Ви гідні того, щоб громада вклонилась Вам за нелегку працю!

Тепла вам і ласкавих подарунків долі.

Зі святом шановні жінки милосердя.

Голова комісії з реорганізації –

головний лікар КУ "Вознесенська ЦРЛ" Красьоха В.В.

Голова профкому Баланчук В.О.

Головний лікар КП «КНП Вознесенський МЦ ПМСД»  Дяченко Т.В.

та голова профспілки Захарченко Л.М.

скачать dle 12.0
Дата публікації: 11.05.2018 0 914
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно