альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Шановні батьки учнів шкіл, просимо звернути вашу увагу!

Закінчується навчальний рік, тому нагадуємо вам, що не треба чекати серпня місяця для того, щоб ваш школяр або школярка пройшли медичний огляд і отримали «Довідку учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду».

Для проведення медичного огляду та проби Руф’є з метою забезпечення медико-педагогічного контролю за фізичним вихованням учнів, оформлення довідки потрібен час, який можна запланувати заздалегідь.

В резервний час протягом робочого дня цю роботу виконати неможливо, адже саме цей час відведений для прийому гострих хворих, де потрібен огляд хворого у той же день або надання йому невідкладної допомоги.

Саме для планового огляду учнів рекомендуємо батькам записатись по телефону до сімейного лікаря на визначений день та час.

Одночасно звертаємось до медичних працівників загальноосвітніх навчальних закладів з великим проханням переглянути довідки учнів та нагадати батькам про закінчення терміну дії довідки про медогляд їх дитини та необхідність її поновлення.

Сектор з питань ОЗ УСЗН ВМР

скачать dle 12.0
Дата публікації: 07.05.2018 0 2 517
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно