альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

«Доступні ліки» переходить в адміністрування Національної служби здоров’я України

З 1 квітня 2019 року програма «Доступні ліки» переходить в адміністрування Національної служби здоров’я України. Лікарські засоби в межах програми будуть відпускатися за електронними рецептами. А відшкодування вартості відбуватиметься за договором аптеки з НСЗУ, укладеним в електронній системі охорони здоров’я.

1 лютого 2019 року розпочинається реєстрація аптек в електронній системі охорони здоров’я, а вже з 15 лютого керівники аптек зможуть подати заяви про укладення договору з НСЗУ.

Зміна правил роботи в програмі потребує додаткових знань та вмінь від усіх учасників ринку.

Розуміючи важливість програми «Доступні ліки» для громадян України, а також зважаючи на нові умови та правила участі аптек у програмі,  НСЗУ готова надати інформаційну підтримку аптечним закладам, які бажають взяти участь у програмі. А саме, НСЗУ планує проведення низки заходів для представників аптек, аби надати всю необхідну інформацію для ефективного та швидкого входження аптек у програму. Перший захід буде організовано 22 січня 2019 року з 11:00 до 13:00 в приміщенні НСЗУ в м. Київ.

Якщо ваші аптечні заклади планують взяти участь у програмі «Доступні ліки» та потребують інформаційної підтримки, заповніть форму за посиланням http://bit.ly/DL2019_invite до 18:00 17 січня 2019 року та очікуйте на підтвердження участі у заходах.

Відділ ОЗ УСЗН

скачать dle 12.0
Дата публікації: 16.01.2019 0 818
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно