альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Відбулась нарада з підвищення якості робіт у будівлі поліклініки Вознесенської лікарні

У четвер, 20 вересня 2018 року, в рамках реалізації проекту Європейського Союзу «Зниження рівня енергоспоживання в будівлях лікарні м. Вознесенськ» відбулася робоча нарада щодо ходу виконання робіт у будівлі поліклініки.

У нараді взяли участь: керівник проекту - В’ячеслав Гусєв, головний лікар Вознесенської міської лікарні - Володимир Красьоха, головний інженер лікарні - Ольга Хортюк, інженер технічного нагляду - Володимир Макаренко, а також представники компаній-підрядників – «Івеко-Буд», що виконує роботи з заміни даху будівлі поліклініки, та «Укрпромбуд-Б», що відповідає за її енергомодернізацію.

У ході наради обговорювались питання синхронізації дій з утеплення фасаду поліклініки, заміни у поліклініці вікон, дверей та даху та створення нової системи вентиляції.

За підсумками проведеної наради було досягнуто згоди між учасниками з усіх питань, висунутих на обговорення. Також було вирішено низку питань технічного характеру та прийнято важливі рішення щодо ходу майбутніх робіт.

Наприклад, було вирішено повністю демонтувати старий ґанок на головному вході до будівлі поліклініки. Замість нього буде створено новий, з приставними піддашками. Найголовніша причина цього – видалення містку холоду, що наразі є в будівлі, та тягнеться на підлогу другого поверху. Приставні піддашки забезпечать відсутність будь-якої можливості появи містків холоду в майбутньому та зведуть витрати лікарні на щорічний косметичний ремонт ґанку майже до нуля.

Наразі в поліклініці замінено вже 60% вікон. Також активно ведуться роботи з підготовки фасаду будівлі під подальше утеплення методом «вентильованого фасаду», яке планується розпочати 25 вересня.

Довідково: З 1 вересня 2015 року Фундація ПАУСІ офіційно розпочала реалізацію проекту “Зниження рівня енергоспоживання в будівлях лікарні м. Вознесенськ”. Метою зазначеного Проекту є активізація виконання Плану дій зі сталого енергетичного розвитку в м. Вознесенськ, демонстрація можливостей здійснення подібних проектів в рамках Угоди мерів, досягнення скорочення енергоспоживання до 62% в будівлях Вознесенської міської лікарні. Проект фінансується за кошти Європейського союзу з частковим фінансуванням Вознесенської міської ради.

скачать dle 12.0
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно