альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Розпочалась заміна вікон в будівлі поліклініки Вознесенської лікарні

У рамках реалізації проекту «Зниження рівня енергоспоживання в будівлях лікарні м. Вознесенськ» у будівлі поліклініки Вознесенської міської лікарні починаються роботи з заміни старих вікон та дверей  на нові енергоефективні.

Цього тижня до Вознесенська прибула перша партія вікон, що будуть встановлені у будівлі поліклініки. Старі дерев’яні вікна, що погано тримають тепло та є однією з причин великих втрат тепла у холодну пору року, будуть замінені на вікна виробництва компанії REHAU, що відома високою якістю своєї продукції.

Вікна мають профільну систему REHAU Euro 70. У віконних рам п’ятикамерна будова, що забезпечує високий рівень теплоізоляції і, як наслідок, ефективність збереження енергії в приміщеннях. Формула двокамерних склопакетів, що встановлюються: 4і-10-4-10-4і. Це, в свою чергу, суттєво знижує витрати на опалення.

Всього в будівлі поліклініки планується замінити 100 % вікон та дверей на нові. Навіть декілька старих пластикових вікон, що не відповідають сьогоднішнім умовах по тепловій ізоляції будівель будуть демонтовані.

Окрім вікон в поліклініці на енергоефективні будуть також замінені вхідні двері. Всього планується замінити на 12 дверей.

Довідково: З 1 вересня 2015 року Фундація ПАУСІ офіційно розпочала реалізацію проекту “Зниження рівня енергоспоживання в будівлях лікарні м. Вознесенськ”. Метою зазначеного Проекту є активізація виконання Плану дій зі сталого енергетичного розвитку в м. Вознесенськ, демонстрація можливостей здійснення подібних проектів в рамках Угоди мерів, досягнення скорочення енергоспоживання до 62% в будівлях Вознесенської міської лікарні. Проект фінансується за кошти Європейського союзу з частковим фінансуванням Вознесенської міської ради. 

скачать dle 12.0
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно