альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Тривають роботи по заміні даху в будівлі поліклініки Вознесенської лікарні

У рамках реалізації проекту «Зниження рівня енергоспоживання в будівлях лікарні м. Вознесенськ» тривають роботи з заміни даху поліклініки Вознесенської лікарні з шатрового на плаский.

У кінці липня у будівлі поліклініки почалися роботи з демонтажу старого шиферного даху для його подальшої заміни на плаский. При цьому при створенні нового даху планується використати покрівельну ПВХ мембрану – сучасний матеріал, що є міцним, легким, еластичним та паропроникним. Технологія використання покрівельної мембрани вже добре зарекомендувала себе як в Україні, так і в країнах Європи.

На даний момент демонтаж старого даху завершено. Наразі Підрядник вирівнює поверхню даху бетоном, щоб створити повністю рівну поверхню.

Для цього використовується цемент «Портландцемент ПЦ ІІ/Б-Ш-400-Н».

У роботі задіяна різноманітна будівельна техніка, у тому числі й бетононасос, що подає готовий бетон знизу до даху, де робочі наносять його на необхідні поверхні. Також у роботах приймають участь два підйомних крани.

Довідково: З 1 вересня 2015 року Фундація ПАУСІ офіційно розпочала реалізацію проекту “Зниження рівня енергоспоживання в будівлях лікарні м. Вознесенськ”. Метою зазначеного Проекту є активізація виконання Плану дій зі сталого енергетичного розвитку в м. Вознесенськ, демонстрація можливостей здійснення подібних проектів в рамках Угоди мерів, досягнення скорочення енергоспоживання до 62% в будівлях Вознесенської міської лікарні. Проект фінансується за кошти Європейського союзу з частковим фінансуванням Вознесенської міської ради.

скачать dle 12.0
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно