альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Більшість субсидій на опалювальний період буде призначено автоматично.


   Житлова субсидія на оплату житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком призначається з місяця звернення за її призначенням до дати закінчення опалювального сезону і розраховується:

 на неопалювальний сезон – з 1 травня по 30 вересня;
 на опалювальний сезон – з 1 жовтня по 30 квітня.


    На опалювальний період 2023 – 2024 років розрахунок житлової субсидії буде проведено в автоматичному режимі (без звернення громадян) для всіх, кому призначено житлову субсидію на неопалювальний період 2023 року, та тим, у кого розмір субсидії склав 0,00 грн.
   Тобто, громадянам, які вже є отримувачами житлової субсидії або яким у літній період було призначено нульову субсидію, додатково звертатися за виплатою не потрібно.
   Під час розрахунку житлової субсидії з жовтня 2023 року враховуються доходи членів домогосподарства за І та ІІ квартали 2023 року. Доходи у вигляді пенсії враховуються в розмірі нарахованої пенсії за серпень поточного року.


   Для призначення житлової субсидії у 2023 році на тверде та рідке пічне побутове паливо, заява та декларація подаються до кінця календарного року.

скачать dle 12.0
Дата публікації: 22.09.2023 0 62
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно