альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Велосипедисти ПАЕС завоювали призові місця на «Blue Lakes Race 2023»

Велосипедисти Південноукраїнської АЕС завоювали одне перше та два других місця на благодійному заїзді на 100 км «Blue Lakes Race 2023». Вони також посіли другу сходинку п’єдесталу в командному заліку, а представника цеху зварювання енергоремонтного підрозділу (ЦЗ ЕРП) ПАЕС Віталія Рожка названо найшвидшим працівником ДП «НАЕК «Енергоатом». Змагання на підтримку ЗСУ проходили 9 вересня в м. Вараш, у них взяли участь 160 спортсменів з різних підрозділів Компанії.

Організатором заходу виступила Хмельницька АЕС. Під час «Blue Lakes Race 2023» для захисників України зібрали 110 тис. грн.

До команди ВП ПАЕС увійшло семеро учасників – представників відділу охорони здоров’я (ВОЗ), енергоремонтного підрозділу та електричного цеху. За результатами змагань
1 місце серед чоловіків 50-59 років посів Олексій Волобуєв (ЕРП). «Срібло» завоювали Віталій Рожок (ЕРП) - серед чоловіків 40-49 років, і Альона Кислиця (ВОЗ) - серед жінок 50- 59 років.

У командному заліку серед підрозділів Енергоатома на 1 місці - Хмельницька АЕС, на 2-му - Південноукраїнська АЕС, на 3-му Рівненська АЕС.