альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Державна підтримка тваринництва у 2021 році

Напрями та алгоритми надання підтримки
1) Дотація за наявні бджолосім’ї - надається на безповоротній основі юридичним особам, фізичним особам-підприємцям та фізичним особам, які є власниками бджолосімей, за наявні в поточному році від 10 до 300 бджолосімей, у розмірі 200 гривень за бджолосім’ю. Максимальний розмір дотації становить 60 000 гривень одному отримувачу.
Крок 1. Підготувати для отримання дотації за бджолосім’ю документи:
•копію ветеринарно-санітарного паспорта пасіки;
•копію рішення про державну реєстрацію потужності;
•копію довідки про відкриття поточного рахунка, видану банком (суб’єкти господарювання);
•копію довідки або договору про відкриття рахунка в банку (фізичні особи);
•копію паспорта громадянина України (фізичні особи);
•копію документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному органу доходів і зборів і мають відмітку в паспорті) (фізичні особи);
•копію звіту про виробництво продукції тваринництва та кількість сільськогосподарських тварин (форма 24-сг) на останню звітну дату на момент подання документів (суб’єкти господарювання, які є юридичними особами);
•довідка, видана органом місцевого самоврядування, про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів (фізичні особи та фізичні особи – підприємці, зокрема сімейні фермерські господарства).
Крок 2. Подати документи до 01 жовтня поточного року за місцезнаходженням пасіки до відповідної сільської, селищної, міської ради або територіальної громади або її виконавчого органу.
Крок 3. Отримати бюджетні кошти на рахунки відкриті у банку.
Звертаємо увагу: Підставою для внесення органами місцевого самоврядування до відомості на отримання дотації за бджолосім’ї є реєстрація потужності фізичної особи або суб’єкта господарювання, які є власниками бджолосімей, у державному реєстрі потужностей операторів ринку.
Для отримання державної реєстрації потужності операторів ринку подається заява до територіальному органу компетентного органу за адресою потужності (наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 10.02.2016 № 39).
Ветеринарно-санітарний паспорт пасіки видається територіальним органом компетентного органу за місцем проживання власника пасіки або місцезнаходженням пасіки в письмовій або електронній формі (з накладенням кваліфікованого електронного підпису) і є документом, який ідентифікує пасіку та встановлює ветеринарно-санітарний стан бджолиних сімей (наказ Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 19.02.2021 № 338, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 04 березня 2021 р. за № 280/35902).
2) Відшкодування вартості закуплених племінних тварин, бджіл, сперми та ембріонів - надається юридичним особам та фізичним особам-підприємцям незалежно від організаційно-правової форми та форми власності за закуплені ними вітчизняні або імпортовані племінні тварини, бджоли, сперму та ембріони у розмірі – до 80 % вартості (без податку на додану вартість), але не більше ніж:
за племінні телиці, нетелі, корови – 50 400 грн за голову;
за племінні свинки та кнурці– 16 000 грн за голову;
за племінні вівцематки, барани, ярки – 17 600 грн за голову;
за племінні козематки, цапи, кізочки, цапки – 17 600 грн за голову;
за сперму бугаїв/кнурів – 160 грн за дозу (не більше 3-х доз на голову ВРХ та 5 доз на голову свиней), сексована – 480 грн за дозу не більше 1-ї дози на голову;
бджоли – бджолопакети – 800 грн, бджоломатки – 160 грн;
за ембріони ВРХ – 800 грн за одну штуку.
Більш детально з даним напрямком державної підтримки можна ознайомитись за посиланням: https://agro.me.gov.ua/ua/pidtrimka/tvarinnictvo.
3) Відшкодування вартості об'єктів - надається юридичним особам незалежно від організаційно-правової форми та форми власності і фізичним особам-підприємцям у тому числі сімейним фермерським господарствам у розмірі до 50 % вартості, а сільськогосподарським кооперативам в розмірі до 70 % вартості.
Більш детально з даним напрямком державної підтримки можна ознайомитись за посиланням: https://agro.me.gov.ua/ua/pidtrimka/tvarinnictvo.
4) Компенсація вартості об’єктів, профінансованих за рахунок банківських кредитів - надається тільки тим суб’єктам господарювання, які отримували таку компенсацію у 2018 - 2019 роках у розмірі 25 % обсягу залучених кредитних коштів на період кредитування до 5 років.
Більш детально з даним напрямком державної підтримки можна ознайомитись за посиланням: https://agro.me.gov.ua/ua/pidtrimka/tvarinnictvo.
5) Відшкодування вартості об'єктів із зберігання та переробки зерна - надаватиметься сільськогосподарським товаровиробникам юридичним особам, основною діяльністю яких є постачання сільськогосподарських товарів/послуг, вироблених ними на власних або орендованих основних засобах, причому питома вага вартості сільськогосподарських товарів/послуг становить не менше 75 відсотків вартості всіх товарів, поставлених ними за попередній податковий (звітний) рік, новоутвореним сільськогосподарським товаровиробникам, які провадять господарську діяльність менш як 12 календарних місяців, за результатами кожного окремого звітного періоду на безповоротній основі в розмірі до 50 % вартості.
Більш детально з даним напрямком державної підтримки можна ознайомитись за посиланням: https://agro.me.gov.ua/ua/pidtrimka/tvarinnictvo.
6) Дотація за утримання кіз та овець - надається юридичним особам незалежно від організаційно-правової форми та форми власності та фізичним особам - підприємцям, зокрема сімейним фермерським господарствам, які є власниками кіз та овець, за кожну наявну станом на 1 січня поточного року ідентифіковану та зареєстровану в установленому порядку кізочку, козематку, ярку, вівцематку в розмірі 1000 гривень за одну голову.
Більш детально з даним напрямком державної підтримки можна ознайомитись за посиланням: https://agro.me.gov.ua/ua/pidtrimka/tvarinnictvo.
6) Дотація за приріст поголів’я корів – надається суб’єктам господарювання, які є юридичними особами і власниками корів, за кожну наявну прирощену корову власного відтворення, на яку збільшено основне стадо станом на 1 липня поточного року порівняно з наявним поголів'ям корів станом на 1 січня поточного року в розмірі 30 000 гривень за одну голову.
Більш детально з даним напрямком державної підтримки можна ознайомитись за посиланням: https://agro.me.gov.ua/ua/pidtrimka/tvarinnictvo.
Інформація для фермерських господарств! Фермерські господарства мають право на вибір отримати або дотацію за приріст корів або спеціальну бюджетну дотацію за утримання корів молочного, молочно-м’ясного та м’ясного напряму продуктивності за рахунок коштів бюджетної програми «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» за напрямом «Фінансова підтримка розвитку фермерських господарств».
Ті фермерські господарства, які подадуть заявку для отримання спеціальної бюджетної дотації за утримання корів молочного, молочно-м’ясного та м’ясного напряму продуктивності на умовах Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств (постанова КМУ від 07.02.2018 № 106), не можуть претендувати на отримання дотації за приріст корів на умовах цього Порядку.
Детальніше про умови підтримки галузі тваринництва та участі у програмі сільгосптоваровиробники можуть ознайомитись у департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації за телефоном:(0512) 37 74 02, 37 78 27 або за адресою: м. Миколаїв, вул. Спаська, 1, Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації, каб. 23
скачать dle 12.0
Дата публікації: 31.05.2021 0 2 471
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно