альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Випадок АЧС в селі Котляреве Вітовського району!!!

06.03.2019 в приватному господарстві гр. Дишлового В.А., с. Котляреве, Вітовського району, Миколаївської області зареєстровано загибель 2 голів свиней віком 4-5 місяців. При дослідженні відібраних проб патологічного (біологічного) матеріалу в Дніпропетровській регіональній державній лабораторії Держпродспоживслужби м. Дніпро встановлено діагноз – африканська чума свиней (АЧС).
З метою координації дій з локалізації та ліквідації спалаху АЧС 06.03.2019 року проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Вітовській районній державній адміністрації, рішенням якої затверджено план заходів з ліквідації АЧС, визначено межі епізоотичного вогнища, зон захисту та нагляду.
Встановлено епізоотичне вогнище територію приватного господарства гр. Дишлового В.А.
До зони захисту в радіусі 3 км від епізоотичного вогнища ввійшли такі населені пункти: с. Котляреве, с. Шевченко, с. Шевченкове, Вітовського району.
До зони нагляду радіусом 5 км від зовнішніх меж зони захисту ввійшли такі населені пункти: с. Зелений Гай, с. Оленівка, с. Ново-Руське, с. Новогригорівка, с. Зоря, п. Луч Вітовського району.
На даному етапі вживаються заходи щодо ліквідації спалаху АЧС відповідно до вимог Інструкції з профілактики та боротьби з африканською чумою свиней, затвердженої наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 07.03.2017 № 111, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 29 березня 2017 року за № 432/30300.
Отже, в особистих господарствах населення:
  1. Обов’язково ідентифікуйте, усіх сільськогосподарських тварин, які утримуються у Вашому господарстві.
  2. Не допускайте сторонніх (людей, тварин ) у своє господарство. Власникам особистих господарств слід утримувати свиней у свинарниках і сараях без вигулу та контакту з іншими тваринами.
  3. Не годуйте свиней кормами тваринного походження і харчовими відходами без проварки при температурі не менше 80 о С впродовж 1 години. Купуйте корми промислового виробництва
  4. Проводьте обробку свиней і приміщень для їх утримання один раз на 10 днів проти кровосисних комах (кліщів, вошей, бліх, мух та комарів). Постійно ведіть боротьбу з гризунами.
  5. Подвірний забій і реалізацію свинини проводьте лише з дозволу фахівців державної ветеринарної служби після проведення ними передзабійного огляду тварин та ветеринарно-санітарної експертизи м’яса, продуктів забою.
  6. Не купуйте живих свиней в недозволених місцях торгівлі, без супровідних ветеринарних документів.
  7. Не викидайте трупи тварин, залишки від їх переробки на звалища, узбіччя доріг.
Власникам тварин у випадку підозри на захворювання та в разі загибелі свиней терміново повідомлятиветеринарну службу району за адресою м. Вознесенськ, вул.. Зої Космодем’янської, 2, т. 4-01-00, 4-02-14, 4-46-43, 4-26-73.
Вознесенське міжрайонне управління.
ГУ Держпродспоживслужби
в Миколаївській області
скачать dle 12.0
Дата публікації: 12.03.2019 0 649
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно