альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Оголошується набір на тренінговий курс «Школа тренерів для активістів з об’єднаних територіальних громад»

Втомився шукати і запрошувати тренерів у свою громаду?

Сам стань тренером!

ГО «Громадський центр «Нова генерація» оголошує набір на тренінговий курс «Школа тренерів для активістів з об'єднаних територіальних громад».

Участь у тренінговому курсі можуть взяти представники та представниці громадських організацій  об’єднаних територіальних громад – партнерів програми DOBRE з Івано-Франківської, Тернопільської, Кіровоградської, Дніпропетровської, Харківської, Миколаївської та Херсонської областей.

Тренінговий курс розрахований на мотивованих активістів (початківців), які не мають досвіду тренерської роботи.

Метою тренінгового курсу є надання учасникам базових знань та навичок проведення тренінгів для дорослої аудиторії з використанням інтерактивних методів навчання.

В програмі курсу:  інтерактивні методи навчання та комунікаційні методики при навчанні дорослих, основи фасилітації, в тому числі графічної фасилітації , розробка структури  тренінгу, презентація власного тренінгового модулю, типи слухачів та методи роботи із «важкими» слухачами.

Як відбуватиметься навчання?       

Тренінговий курс складається з трьох модулів - двох тренінгів для тренерів (ТОТ) та одного практичного завдання :

Тренінговий модуль І - ТОТ «Базові знання та навички проведення тренінгів для дорослої аудиторії», лютий 2019

Тренінговий модуль ІІ –  Проведення 1-денного тренінгу «Залучення громадян» в своїх громадах (практичне завдання), березень 2019

Тренінговий модуль ІІІ – ТОТ « Аналіз проведення тренінгу та робота над тренерською майстерністю», квітень 2019

Тренінговий модуль І відбудеться  28 лютого – 3 березня  2019 року у місті Києві.

Відбір у навчальну програму відбуватиметься на конкурсних засадах. Бажаючих взяти участь у тренінгу просимо заповнити онлайн анкету до  31 січня 2019 року включно. Про результати відбору учасникам/цям буде повідомлено 8 лютого 2019 року.

Організатори забезпечують учасникам та учасницям відшкодування коштів за проїзд за умови наявності оригіналів квитків (плацкарт, купе, 2-ий клас Інтерсіті, автобус), проживання та харчування, забезпечують навчальними матеріалами.

Більше інформації можна дізнатись у повній версії оголошення (прикріплений файл) чи у Оксани Глєбушкіної, координаторки тренінгового курсу (0502570944): newgener93@gmail.com

Тренінговий курс «Школа тренерів для активістів з об’єднаних територіальних громад» проводиться в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

скачать dle 12.0
Дата публікації: 21.01.2019 0 917
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно