альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Дні сталої енергії у Вознесенську

У межах реалізації Плану  сталого енергетичного розвитку міста Вознесенськ до 2020 року з 10 по 14 листопада у місті було проведено Дні сталої енергії. Хорошою традицією стало щорічне проведення заходів, присвячених проблемам енергоефективності та енергозбереження. Дні сталої енергії покликані привертати увагу мешканців міста до проблем ефективного споживання енергоресурсів, необхідності застосовувати новітні технології та використовувати відновлювані джерела енергії, дбайливо ставитися до довкілля та зберігати природні багатства для наступних поколінь.  

Розпочалися Дні сталої енергії 10 листопада з екологічної акції «Спалювання листя – екологічна загроза для Вознесенська». Громада міста об’єдналася з представниками комунальних та освітніх закладів з метою розв’язання серйозної проблеми нашого міста – спалювання листя. До цієї ініціативи долучилися й діти.

У школах міста Вознесенськ упродовж тижня проводилися уроки на тему «Людина та енергія» з метою формування в учнів уявлення про ощадливе використання енергії та значний вплив людини на довкілля.

12 та 14 листопада представниками громадської організації «Агентство економічного розвитку» та волонтерами проводилися акції «Енергоефективність вашої оселі» та «Збережи тепло у своєму домі» на території міської лікарні та ринку. Організатори акцій продемонстрували мешканцям міста, як витрачається енергія у кожному будинку. Також було представлено прилади, якими можна виміряти неефективні витрати енергії. Мешканці міста ознайомилися з принципом роботи тепловізора -  оптико-електронного приладу для візуалізації температурного поля та вимірювання температури.

З 12 по 16 листопада у «Ресурсному центрі з енергозбереження в місті Вознесенськ» було проведено тематичні консультації щодо енергоефективної модернізації будинків.

Такі заходи, безумовно, сприяють  спільному  усвідомленню проблем ощадливого споживання енергії, використання поновлюваних джерел енергії і зв’язків між енергоспоживанням та зміною клімату, формують свідомість та світогляд нового покоління, залучають молодь до навчально-практичної діяльності у галузі раціонального використання енергії, а також допомагають усвідомити роль людини у збереженні клімату і життя на Землі.

Довідково: з 1 вересня 2015 року Фундація ПАУСІ офіційно розпочала реалізацію проекту “Зниження рівня енергоспоживання в будівлях лікарні  м. Вознесенськ”. Метою зазначеного Проекту є активізація виконання Плану дій зі сталого енергетичного розвитку в м. Вознесенськ, демонстрація можливостей здійснення подібних проектів в межах Угоди мерів, досягнення скорочення енергоспоживання до 62% в будівлях Вознесенської міської лікарні. Проект фінансується за кошти Європейського союзу з частковим фінансуванням Вознесенської міської ради.

Відділ енергоменеджменту, муніципальних ініціатив та інвестицій

Управління комунальної власності Вознесенської міської ради

скачать dle 12.0
Дата публікації: 27.11.2018 0 775
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно