альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

До уваги учасників бойових дій, які потребують поліпшення житлових умов

Управління комунальної власності Вознесенської міської ради повідомляє, що до нормативних документів з житлових питань внесені зміни, а саме:

  • пункт 8 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР ( далі Правил…) доповнений абзацом щодо взяття на квартирний облік внутрішньо переміщених осіб у населеному пункті в межах території обслуговування органу соціального захисту населення, в якому вони перебувають протягом року на обліку в Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб незалежно від наявності майнових прав чи прав власності на нерухоме майно, що розміщується в населених пунктах на тимчасово окупованих територіях чи на лінії зіткнення;

Скористатись правом на пільгове отримання житла,можуть лише учасники бойових дій в зоні АТО та особи з інвалідністю внаслідок війни, які потребують поліпшення житлових умов та перебувають на квартирному обліку. Однією із підстав для визнання потребуючими поліпшення житлових умов є забезпечення жилою площею нижче за встановлений рівень (у м. Вознесенськ не більше 7 кв.м. на одну особу).

Управління комунальної власності ВМР

скачать dle 12.0
Дата публікації: 10.08.2018 0 1 393
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно