альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

На екскурсії у філії «Вознесенська» ТОВ СП «Нібулон»

Перебуваючи на порозі вибору професії, кожна молода людина сумнівається, яким піти шляхом. Важливо на цьому етапі не робити поспішних кроків: визначити бажання, якомога краще дослідити свої здібності та схильності та якнайкраще пізнати коло професій, які цікавлять.
Так, 13 вересня поточного року за ініціативи Вознесенської міськрайонної філії Миколаївського ОЦЗ відбулась професіографічна екскурсія на Філію «Вознесенську» ТОВ СП «Нібулон».

 
Учні 9-их та 10-го класів Вознесенської загальноосвітньої школи №5 мали можливість познайомитись із професіями, які представлені на терміналі, спостерігати за всіма технологічними процесами. Старший майстер підприємства Бугайов Олег розповів присутнім, що ФІЛІЯ "ВОЗНЕСЕНСЬКА" ТОВ СП «Нібулон» – це високотехнологічний перевантажувальний термінал, який працює на найкращому обладнанні світових виробників. Завдяки автоматизації усього процесу розвантаження, за добу термінал може приймати близько 400 вантажівок, а значить – водіям не потрібно чекати в чергах тривалий час. Під час екскурсії відвідувачі дізнались, що на терміналі задіяний увесь процес по зберіганню зерна: від вивантаження і зберігання, до виявлення в продукції шкідників, домішок та сушки зерна. Сучасний автомобільний парк дає можливість самостійно забирати продукцію від сільгоспвиробника, що дуже зручно для тих, хто можливості доставити продукцію на термінал не має. 

 Юнкам та дівчатам також пощастило потрапити до лабораторії філії, адже саме звідси і розпочинається рух зерна терміналом. Працівники лабораторії здійснюють забір зерна з машини, яка його доставила, визначають рівень вологості, домішок, бою, захворювання і таке інше та повідомляють, якої якості зерно та чи приймається.
«Безсумнівно, - зауважив старший майстер, - земля залишається землею, - її так само потрібно засівати, обробляти та збирати врожай. Звичайно, дуже допомагає сучасне технічне забезпечення, що набагато спрощує та пришвидшує отримання результату. Тож з усією впевненістю можна сказати, що професії аграрної сфери користуватимуться попитом і надалі». Олег розповів, що на підприємстві представлені здебільшого такі професії, як: лаборанти, оператори розвантажувальних машин, автослюсарі, економісти, бухгалтери тощо. Усі вони проходять дуже серйозний відбір перед прийомом на роботу, постійно вчаться, підвищують кваліфікацію, складають іспити. Спеціальності, які в майбутньому дадуть змогу молоді працювати на підприємствах такого типу можна здобути у вищих навчальних закладах за різними напрямками: харчові технології, мікробіологія, зберігання та переробка зернових та інше. 

 Щирі слова подяки за цікаву екскурсію були влучними, адже можна багато разів почути чи прочитати інформацію про професії, підприємства, але ніщо не може замінити можливості побачити на власні очі всю велич підприємства та відчути атмосферу доброзичливості його колективу. Наостанок Олег Бугайов побажав вдалого професійного вибору, йти до своєї мети, і постійно удосконалюватись.

скачать dle 12.0
Дата публікації: 14.09.2018 0 1 677
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно