альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Продовжуються роботи в будівлі педіатрії Вознесенської лікарні

У рамках реалізації проекту «Зниження рівня енергоспоживання в будівлях лікарні м. Вознесенськ» продовжуються роботи з комплексної енергомодернізації будівлі педіатричного відділення.

Фінансування робіт відбувається за рахунок грантових коштів Європейського союзу в рамках трьохсторонньої угоди між Фундацією ПАУСІ, Комунальним підприємством «Комунальне некомерційне підприємство Вознесенська багатопрофільна лікарня» Вознесенської міської ради та ТОВ «Івеко-Буд».

На даний момент Підрядник виконує роботи з теплоізоляції фундаменту. Проведена розробка котловану для укладення гідро- та теплоізоляційного матеріалу. Вже тривають роботи з безпосереднього утеплення фундаменту будівлі плитами екструдованого пінополістиролу товщиною 100 мм, які приклеюються клейовою сумішшю на фундамент будівлі із подальшим закриттям профільованою мембраною (PLANTER) – полотном із поліетилену високої щільності (HPDE) з відформованими округлими виступами висотою 8 мм.

Паралельно з утепленням фундаменту тривають роботи із заміни системи електропостачання. По всій будівлі педіатричного відділення демонтовано близько 200 старих світильників, а також розетки, перемикачі та електрощитки. Також триває монтаж коробів для електропроводки та заміна старих кабелів на нові.

Після завершення робіт по фундаменту Підрядник приступить до утеплення цоколю та фасаду будівлі.

Довідково: З 1 вересня 2015 року Фундація ПАУСІ офіційно розпочала реалізацію проекту “Зниження рівня енергоспоживання в будівлях лікарні м. Вознесенськ”. Метою зазначеного Проекту є активізація виконання Плану дій зі сталого енергетичного розвитку в м. Вознесенськ, демонстрація можливостей здійснення подібних проектів в рамках Угоди мерів, досягнення скорочення енергоспоживання до 62% в будівлях Вознесенської міської лікарні. Проект фінансується за кошти Європейського союзу з частковим фінансуванням Вознесенської міської ради.

скачать dle 12.0
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно