альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Почалися роботи по заміні шиферного даху на ефективну покрівельну мембрану!

На початку минулого тижня в будівлі поліклініки почалися роботи з демонтажу старого шиферного даху. Шатровий шиферний дах замінять на плаский, з використанням покрівельної мембрани. Ця технологія добре зарекомендувала як в Європі, так і в Україні.

До основних характеристик такої мембрани можна віднести:
- Міцність;
- Еластичність;
- Легку вагу;
- Укладання в один шар;
- Паропроникність;
- Простоту монтажу при будь-якій погоді.

Термін експлуатації такого даху - 20-25 років.

Перший етап робіт - демонтаж старого даху. Основна задача підрядника - демонтувати крівлю в короткий термін, щоб літні дощі не завдали шкоди. Але і це не все: потрібно зберегти якісні будівельні матеріали (ліс, шифер) для подільшого їх використання для потреб лікарні.

Наразі результати роботи підрядника показують його професіоналізм і високу якість виконання робіт. Тож чекати якісний енергоефективний дах поліклініці Вознесенській лікарні залишилося не так довго.

Довідково: З 1 вересня 2015 року Фундація ПАУСІ офіційно розпочала реалізацію проекту “Зниження рівня енергоспоживання в будівлях лікарні м. Вознесенську”. Метою зазначеного Проекту є активізація виконання Плану дій зі сталого енергетичного розвитку в м. Вознесенськ, демонстрація можливостей здійснення подібних проектів в рамках Угоди мерів, досягнення скорочення енергоспоживання до 72% в будівлях Вознесенської міської лікарні. Проект фінансується за кошти Європейського союзу з частковим фінансуванням Вознесенської міської ради.

Відділ енергоменеджменту, муніципальних ініціатив та інвестицій

скачать dle 12.0
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно