альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Семінар з енергоефективності пройшов у Вознесенській міській раді!!!

В рамках Днів сталої енергії 8 листопада у місті пройшов семінар з енергоефективності. Головною метою заходу було поширення інформації про теперішній стан енергоспоживання у закладах, які фінансуються з міського бюджету та запропоновані механізми його зменшення. На захід були запрошені представники бюджетних установ, що мають безпосередній вплив на споживання енергоресурсів. У першій частині семінару начальник відділу енергоменеджменту, муніципальних ініціатив та інвестицій Управління комунальної власності Вознесенської міської ради Олександр Заїка доповів про стан справ  щодо споживання основних видів енергетичних ресурсів та води. Так, було зазначено, що за 2016 рік з міського бюджету на енергоносії було витрачено близько 17,8 млн. грн.

У другій частині заходу представник фундації "ПАУСІ" В'ячеслав Гусєв виступив з презентацією, в якій розповів про можливі шляхи економії води, адже дане питання є дуже актуальним для Вознесенська. Також від фундації "ПАУСІ" було подаровано місту 5 сучасних сенсорних крани для встановлення їх у муніципальних закладах. Заключною частиною заходу стала презентація директора ресурсного центру з енергоефективності Сергія Трандафіла результатів тепловізійної зйомки 9 дитячих навчальних закладів міста, яка була проведена Агентством економічного розвитку спільно з міською владою у 2016-2017 рр. Мета - виявлення найбільш енергозатратних об'єктів та розробка заходів по скороченню втрат енергії.

Дні Сталої Енергії у місті Вознесенську проходять в рамках виконання Плану сталого енергетичного розвитку міста Вознесенська до 2020 року за підтримки проекту Європейського Союзу: «Зниження рівня енергоспоживання в будівлях лікарні м. Вознесенська».

Довідково: з 1 вересня 2015 року Фундація ПАУСІ офіційно розпочала реалізацію проекту «Зниження рівня енергоспоживання в будівлях лікарні м. Вознесенська». Метою зазначеного Проекту є активізація виконання Плану дій зі сталого енергетичного розвитку в м. Вознесенську, демонстрація можливостей здійснення подібних проектів в рамках Угоди мерів, досягнення скорочення енергоспоживання до 72% в будівлях Вознесенської міської лікарні. Проект фінансується за кошти Європейського союзу з частковим фінансуванням Вознесенської міської ради.

Новина опублікована 10.11.2017 на старій версії офіційного інтернет-порталу міста Вознесенська

скачать dle 12.0
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно