альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Мешканці Вознесенська обирають кольорове рішення майбутніх фасадів!

Сьогодні, 3 травня, стартував конкурс серед мешканців міста Вознесенськ з відбору кольорового рішення майбутніх фасадів, які будуть виконані в процесі енергоефективної модернізації будівель Вознесенської Центральної Районної Лікарні.

В місті Вознесенськ триває реалізація проекту Європейського Союзу “Зниження рівня енергоспоживання в будівлях лікарні м. Вознесенську”. В рамках Проекту буде проведена комплексна енергоефективна модернізація будівель лікарні – поліклініки та педіатрії. Наразі мешканці міста можуть обрати майбутній зовнішній вид цих двох будівель. Для цього запрошуємо взяти участь в опитуванні!

Проголосувати мешканці міста можуть за допомоги онлайн-форми для опитування:

1) Будівля поліклініки – https://goo.gl/forms/uaxs6HObFjG0yxCj2

2) Будівля педіатрії – https://goo.gl/forms/5o4nS9UzbczqcYcQ2

Окрім голосування в Інтернеті можливо також проголосувати у самих будівлях лікарні, а також у міській раді.

Конкурс триватиме з 3.05.2017 по 15.05.2017. Результати проведеного конкурсу будуть опрацьовані комісією. Переможцем стане той варіант фасаду, за який проголосує більша кількість мешканців міста.

Більш детальну інформацію щодо проведення конкурсу з відбору кольорового рішення фасадів будівель лікарні можливо отримати у Ресурсному центрі з енергоефективності у м. Вознесенськ – 066 184 97 24, 096 819 14 55 - Сергій.

Довідково: З 1 вересня 2015 року Фундація ПАУСІ офіційно розпочала реалізацію проекту “Зниження рівня енергоспоживання в будівлях лікарні м. Вознесенську”. Метою зазначеного Проекту є активізація виконання Плану дій зі сталого енергетичного розвитку в м. Вознесенськ, демонстрація можливостей здійснення подібних проектів в рамках Угоди мерів, досягнення скорочення енергоспоживання до 72% в будівлях Вознесенської міської лікарні. Проект фінансується за кошти Європейського союзу з частковим фінансуванням Вознесенської міської ради.

#ПАУСІ #ЕС #РесурснийЦентр #АЕР

Олег Масленніков,

менеджер проектів Програми з енергоефективності

Новина опублікована 03.05.2017 на старій версії офіційного інтернет-порталу міста Вознесенсьа

скачать dle 12.0
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно