альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

В рамках проекту Європейського Союзу розпочато проектування модернізації будівель Вознесенської лікарні

В рамках проекту "Зниження рівня енергоспоживання в будівлях лікарні м. Вознесенська", який фінансується Європейським Союзом у м. Вознесенськ Миколаївської області, розпочато етап проектування енергоефективної модернізації будівель поліклініки та педіатричного відділення.

Після завершення відбору компанії виконавця робіт на проектування Фундацією ПАУСІ та Вознесенською лікарнею було укладено договір із компанією – переможцем конкурсу, якою стала ТОВ «ЕСКО Енерго проект» з міста Чернігів.

На сьогоднішній день роботи із проектування будівель розпочаті та активно триває процес розробки проектно-кошторисною документації. Наразі проведено обстеження обох будівель, під час якого застосовувався інструментальний аналіз конструкцій, а також отримані усі вихідні дані.

Команда проектувальників підійшла зі всією відповідальністю до робіт. Крок за кроком детально перевіряється та проектується кожний елемент майбутньої проектно-кошторисної документації.

Довідково: З 1 вересня 2015 року Фундація ПАУСІ офіційно розпочала реалізацію проекту "Зниження рівня енергоспоживання в будівлях лікарні м. Вознесенська". Метою зазначеного Проекту є активізація виконання Плану дій зі сталого енергетичного розвитку в м. Вознесенськ, демонстрація можливостей здійснення подібних проектів в рамках Угоди мерів, досягнення скорочення енергоспоживання до 72% в будівлях Вознесенської міської лікарні. Проект фінансується за кошти Європейського союзу з частковим фінансуванням Вознесенської міської ради.

Олег Масленніков,

Менеджер проектів Програми з енергоефективності

Фундація польсько-української співпраці ПАУСІ

Новина опублікована 24.01.2017 на старій версії офіційного інтернет-порталу міста Вознесенська

скачать dle 12.0
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно