альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ В КОНКУРСНОМУ ВІДБОРІ НА ПРОЕКТУВАННЯ БУДІВЛІ ПЕДІАТРІЇ

Розробка проектно-кошторисної документації з комплексної модернізації будівлі «П-3» педіатричного відділення Комунальної установи «Вознесенська центральна районна лікарня», розташованої у місті Вознесенськ, Миколаївської області.

Міжнародна громадська організація «Фундація польсько-української співпраці ПАУСІ» реалізує проект  «Зниження рівня енергоспоживання в будівлях лікарні в м. Вознесенську» в місті Вознесенськ, Миколаївської області. Проект реалізується за фінансової підтримки Європейського союзу в рамках конкурсу "Регіональна програма сусідства - сталі урбаністичні демонстраційні проекти на сході" (СУДеП). Місто Вознесенськ є підписантом європейської Угоди мерів.

Після проведеного енергетичного обстеження будівлі педіатричного відділення (енергоаудиту) починається наступний крок реалізації проекту, а саме розробка проектно-кошторисної документації.

Запрошуємо компанії, які мають відповідну кваліфікацію та досвід, взяти участь в конкурсному відборі на проектування будівлі педіатрії!

Для підготовки пропозиції, зацікавленим учасникам надається Технічне завдання /завантажити/ на розробку проектно-кошторисної документації. Інформація щодо технічних рішень, які мають увійти до проектно-кошторисної документації, технологічних вимог, а також умов оплати і т.д. знаходяться у Технічному завданні, що є невід’ємним додатком до цього оголошення. Документи, на які є посилання у Технічному завданні (звіт з енергоаудиту, технічне керівництво, детальні інструкції з постачання товарів та послуг без ПДВ, і т.д.), можуть бути вислані зацікавленій компанії за вимогою. Запит на отримання зазначених документів необхідно направляти на pauci.energy@gmail.com, зазначаючи в темі листа «Запит додаткові документи», а в самому листі необхідно надати короткий  опис компанії (назва, досвід роботи, контакти).

Бюджетом Проекту передбачена сума на виконання робіт до 300 000 грн без ПДВ. Для компаній- платників ПДВ, які планують «заховати ПДВ» в ціну проектування, а не звільнятись від сплати, прохання не подавати заявки.

Основні критерії конкурсного відбору:

  • Досвід компанії у проектуванні аналогічних будівель за останні 4 роки;
  • Високий рівень кваліфікації працівників компанії із можливим наявним досвідом роботи закордоном; додатковою перевагою є наявність європейських сертифікатів у працівників, що підтверджують кваліфікацію.
  • Терміни виконання робіт (максимальний термін проектування для будівлі складає 72 робочих дня; проміжні результати та технічні рішення мають бути представлені через 30 робочих днів на об’єкті впровадження);
  • Вартість виконання робіт з проектування.

Зацікавленим компаніям необхідно надати свої пропозиції електронною поштою Команді з управління Проектом. Електронна адреса для подачі пропозицій pauci.energy@gmail.com

Конкурсна пропозиція має включати в себе:

1) Цінова пропозиція із зазначенням вартості та термінів виконання робіт з проектування, розміром  максимум 2 сторінки;

2) Резюме компанії (розписати досвід роботи компанії, проекти, які виконувала; сертифікати працівників та їх резюме із описом досвіду роботи у сфері проектування чи будівництва

3) Наявність відповідних ліцензій, дозволів, сертифікатів, тощо.

Цінова пропозиція має бути у окремому файлі, решта документів мають бути запакованими до одного архівного файлу (*.zip або *.rar), всі файлі мають бути відповідно підписані.

Кінцевий строк подачі пропозицій: 25 листопада 2016 року до 15-00 за українським часом.

Очікувана дата оголошення переможців конкурсу: до 30 листопада 2016 року. Дата початку робіт на об’єкті після повідомлення переможця конкурсу: якнайшвидше (за погодженням із Командою Проекту). Усім зацікавленим компаніям, що надішлють свої комерційні пропозиції буде надано підтвердження про отримання листа на протязі 6 годин з моменту отримання електронного листа в робочі дні.

 Фундація польсько-української співпраці «ПАУСІ»

Новина опублікована 13.11.2016 на старій версії офіційного інтернет-порталу міста Вознесенська

скачать dle 12.0
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно