альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

У Вознесенську відбувся європейський тиждень сталої енергії!

10-16 червня в м. Вознесенськ відбулися заходи, присвячені Європейському тижню сталої енергії. Мешканці міста мали можливість цікаво і корисно провести свій час, а також підвищити свої знання щодо питань захисту довкілля, раціонального споживання енергетичних ресурсів, побачити зразки енергоефективного обладнання та використання відновлювальних джерел енергії.

Тиждень сталої енергії – загальноєвропейська ініціатива, яка покликана поширювати ідеї сталої енергії на місцевому та регіональному рівнях.

10 червня відбулася велосипедна екскурсія «До сонця», в рамках якої учасники відвідали сонячну електростанцію «Вознесенськ» та побачили процес отримання енергії від сонця.

На тематичній виставці енергоефективного обладнання, матеріалів та технологій, яка відбулася 11 червня, всі бажаючі мали можливість побачити на власні очі зразки матеріалів та обладнання, задати питання та отримати консультації з підвищення енергоефективності у побуті.

Екологічна акція, яка відбулася 12 червня, протягом якої було прибрано спортивний майданчик на березі річки Мертвовод та розчищено джерело від побутового сміття та мулу, привернула увагу місцевих мешканців. Люди активно брали участь та допомагали приводити у порядок берег річки, який є одним із найулюбленіших місць відпочинку місцевого населення.

Протягом всього тижня у Ресурсному центрі з енергоефективності м. Вознесенськ відбувалися Дні відкритих дверей, де кожен громадянин мав змогу отримати консультації щодо використання енергоефективних технологій у побуті.

Також протягом Тижня сталої енергії відбулася екскурсія на ТОВ Юпітер, де всі учасники мали змогу побачити приклади використання енергоефективного обладнання у промислових масштабах.

Підсумки Тижня було підбито на тематичному семінарі з питань енергоефективності, до участі в якому були запрошені мешканців міста та голови ОСББ. Участь у цьому заході взяли представники Фундації польсько-української співпраці ПАУСІ, громадських організацій, банківських установ, підприємці, голови ОСББ, мешканці міста.

Зацікавленість населення у заходах, присвячених до Тижня сталої енергії вказує на те, що мешканці м. Вознесенськ звертають увагу на питання пов’язані з енергоефективністю, а відкритий діалог міської влади та мешканців дає свої результати.

Заходи, що проходили у рамках Тижня сталої енергії, відбувалися за підтримки Проекту «Зниження рівня енергоспоживання в будівлях лікарні м. Вознесенськ», що реалізується Фундацією ПАУСІ.

Довідково: З 1 вересня 2015 року Фундація ПАУСІ офіційно розпочала реалізацію проекту “Зниження рівня енергоспоживання в будівлях лікарні м. Вознесенську”. Метою зазначеного Проекту є активізація виконання Плану дій зі сталого енергетичного розвитку в м. Вознесенськ, демонстрація можливостей здійснення подібних проектів в рамках Угоди мерів, досягнення скорочення енергоспоживання до 62% в будівлях Вознесенської міської лікарні. Проект фінансується за кошти Європейського союзу.

Новина опублікована 23.06.2016 на старій версії офіційного інтернет-порталу міста Вознесенська

скачать dle 12.0
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно