альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Завершується модернізація системи вентиляції в будівлі поліклініки

У проекті «Зниження рівня енергоспоживання в будівлях лікарні м. Вознесенськ» завершується монтаж системи приточної та витяжної вентиляції в будівлі поліклініки Вознесенської лікарні.

Вентиляційні канали природньої системи вентиляції проходять через всю будівлю: від першого поверху до верхнього. Це забезпечує ефективний рух повітря з усіх приміщень. На технічному поверсі вентиляційні канали стають горизонтальними та приєднані до 14 вентиляційних камер.

В вентиляційних камерах встановлені спеціальні канальні відцентрові вентилятори VENTS ВКМ та відцентрові вентилятори VENTS ВКП різних потужностей. Ці вентилятори спонукають передачу повітря з вентиляційних каналів усієї будівлі та вивід його через вертикальні канали назовні через плаский дах.

Кожен вентилятор обладнаний ЕС-двигуном. Такі двигуни забезпечують як низький рівень енергоспоживання, так і низький рівень шуму при роботі вентилятора.

Блок управління вентиляторами знаходиться в реєстратурі будівлі поліклініки на першому поверсі.

Приток повітря, в свою чергу, забезпечують французькі приточні клапани Aereco EMM 707, що вмонтовані в більшість вікон будівлі в усіх приміщеннях та частково в коридорі. Кожен клапан подає до 35 кубометрів повітря на годину.

Водночас, Фундація ПАУСІ вважає  абсурдним дію ДБН В.2.2-10-2001 «Заклади охорони здоров'я» про неможливість використання рекуперації в медичних закладах. Відповідну заборону про використання рекуперацію було отримано ще на стадії проходження державної експертизи.

Довідково: З 1 вересня 2015 року Фундація ПАУСІ офіційно розпочала реалізацію проекту “Зниження рівня енергоспоживання в будівлях лікарні м. Вознесенськ”. Метою зазначеного Проекту є активізація виконання Плану дій зі сталого енергетичного розвитку в м. Вознесенськ, демонстрація можливостей здійснення подібних проектів в рамках Угоди мерів, досягнення скорочення енергоспоживання до 62% в будівлях Вознесенської міської лікарні. Проект фінансується за кошти Європейського союзу з частковим фінансуванням Вознесенської міської ради.

скачать dle 12.0
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно