альтернативный текст

Вознесенськ

інтернет-портал територіальної громади

Журналісти Миколаївщини побачили енергомодернізацію Вознесенської лікарні

14 листопада 2018 року відбувся медіа-тур «Допомога Європейського Союзу: підвищення енергоефективності на Миколаївщині» для регіональних ЗМІ.

У рамках медіа-туру журналісти відвідали презентацію проекту, яку провів керівник проекту В’ячеслав Гусєв разом з головним лікарем Вознесенської лікарні Володимиром Красьохою. Там вони багато дізналися про проект та його реалізацію: чому для модернізації обрали саме ці будівлі лікарні, як відбувається фінансування проектів, які труднощі постають перед Командою Проекту під час роботи – це тільки питань на які журналісти отримали відповіді.

Після презентації представники ЗМІ оглянули будівлі поліклініки та педіатрії, де відбуваються енергомодернізація, де змогли на свої очі побачити будівельні технології, що використовуються у проекті.

Під час медіа-туру журналісти активно задавали питання, на усі з яких було надано повну і вичерпну відповідь.

Довідково: З 1 вересня 2015 року Фундація ПАУСІ офіційно розпочала реалізацію проекту “Зниження рівня енергоспоживання в будівлях лікарні м. Вознесенськ”. Метою зазначеного Проекту є активізація виконання Плану дій зі сталого енергетичного розвитку в м. Вознесенськ, демонстрація можливостей здійснення подібних проектів в рамках Угоди мерів, досягнення скорочення енергоспоживання до 62% в будівлях Вознесенської міської лікарні. Проект фінансується за кошти Європейського союзу з частковим фінансуванням Вознесенської міської ради. 

Ілля Худяков,

комунікаційний менеджер програми

скачать dle 12.0
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно